Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hydra tekniği normalde bizim tayfayı indirecek güçte ama gel gör ki Kaido'ya pek ağır gelmedi gibi duruyor. Oda tabi bu çizimler konusunda bu arc o kadar bıçtı ki sonraki bölüm etkisini daha değişik bile çizebilir. Normalde düz vuruşlarından çok daha etkili olması gereken atak sanki Luffy'nin 1037'de koyduğu tekmeden daha güçsüz gibi geldi bana.

Atak güzel, çiziliş güzel, düşünce güzel ama etki konusunda yemezler Oda. :(
O ilk Red Rock saldırısının etkisi bir başkaydı ya. Bu bölümde Kaido'nun tepkisi yetersiz kalmış bence. Sıradan bir saldırı almış gibi bir etki var.

Momo vermek üzere olduğun karar seni korkak yapmaz ama seni ne yapacağını yazmamıza da forum kuralları izin vermiyor. Luffy'nin atacağı yumruk sayısı kritik. Gönlümden geçen sayfalarca Hydra salladıktan sonra KKG gibi bir şeyle kapanışı yapması. G5 bu arc gelmeyecek gibi görünüyor ama ona rağmen direkt Hydra ile bitirmesini istemem.

Bir şenpiliç ağlıyor gözleri yaşlı
Drake içinden geçecek tatlı tatlı

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama o fil wanoyu alıp dünyanın her yerine götürür ve wanoyu dünyaya açmış olmaz mı?Bide o fil wanoyu nasıl buldu bütün her yeri ezberlemiş herhalde isimlerine kadar biliyorki yönünü değiştirip oraya gitmiş.

Son düzenleme:
Hydra tekniği normalde bizim tayfayı indirecek güçte ama gel gör ki Kaido'ya pek ağır gelmedi gibi duruyor. Oda tabi bu çizimler konusunda bu arc o kadar bıçtı ki sonraki bölüm etkisini daha değişik bile çizebilir. Normalde düz vuruşlarından çok daha etkili olması gereken atak sanki Luffy'nin 1037'de koyduğu tekmeden daha güçsüz gibi geldi bana.

Atak güzel, çiziliş güzel, düşünce güzel ama etki konusunda yemezler Oda. :(
Şu an Luffy'den Law'in Koca Ana'ýa yaptığı saldırı ayarında bir saldırı çıkmadı.
Bizim tayfayı da yine kum torbası yapmışsın 👏👏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık