Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yc3 ve altı adamlar yenemez bu elemanları şu an. O saydığın elemanları yenerler gayet rahat :D

Kappa falan hele. Bir Shigan'a bütün Wano hayatını sorgulatırlar :D
Kapp tanıtılırken kılçıkla adam öldürüyordu sonra birşeyini görmedik. Yc3 ve altı adamlar yenemez bencede zaten o yüzden birini kappa ve izo diğerinide sağ kol sol kol arası beklentim olan denjiro alır diye dedim de. Bilmiyorum ya koskoca yonko şu hallere düşünce seride kıytırık bir denizci kaido teklese şaşırmam artık. Oda sadece denizcilere karizma vermiş gerisini ezip duruyor .

Kapp tanıtılırken kılçıkla adam öldürüyordu sonra birşeyini görmedik. Yc3 ve altı adamlar yenemez bencede zaten o yüzden birini kappa ve izo diğerinide sağ kol sol kol arası beklentim olan denjiro alır diye dedim de. Bilmiyorum ya koskoca yonko şu hallere düşünce seride kıytırık bir denizci kaido teklese şaşırmam artık. Oda sadece denizcilere karizma vermiş gerisini ezip duruyor .
Cp0'deki eleman parmağıyla Numbers tekliyor ki 3 numaralı numbers bu. Daha güçlülerinden. Numbers'a Luffy G4 kullanıyor. Parmak diyorum hocam. :D Denjiro ve Kawa bu saatten sonra uçan altılı üstü falan çıkamaz. Drake'e yaptığı muamelenin aynısını yaparlar bunlara da.

Ayrıca İzou gifters, waiters döverken kan kusmaya başladı. Bu adamlar yürüyerek elinin tersiyle minkleri tokatlıyor. Çöp tokatlamayı övmeyi sevmem ama İzou tarafını gösterince kıyasalamadan edemiyorsun. :d

Big Mom ölmeyecek. Oda henüz, Nami-Sanji-Zeus üçlüsü hakkında yeteri kadar şaka yapmadı. Oda şu an, arc bir an önce bitse de şaka yapsam diyordur.

Hee yenilecek mi? Yenilecek. Spoiler yalansa bile en kötü ihtimalle Marco yardıma gelecek ve öyle yenilecek.

En başından beri karşısındakiler tarafından madara edilen bir yonkou oldu Big Mom. Zekası kıttı, algısı kapalıydı, hakinin ön planda olduğu arclarda meyve odaklı dövüştü, dalga geçildi, sağa sola fırlatıldı, 2 kere yol kitabesi çaldırdı ve hak ettiği bir yenilgi aldı/alacak. Keşke arkadaşlığın gücü tarafından yenilseydi ama bu ikiliye yenilecek. Acı verici ama Bir önceki arc Bege, bazuka atarak öldürmeye çalıştığında anlamalıydık Big Mom'ın saçma sapan bir şekilde yenileceğini.

Cp0'deki eleman parmağıyla Numbers tekliyor ki 3 numaralı numbers bu. Daha güçlülerinden. Numbers'a Luffy G4 kullanıyor. Parmak diyorum hocam. :D Denjiro ve Kawa bu saatten sonra uçan altılı üstü falan çıkamaz. Drake'e yaptığı muamelenin aynısını yaparlar bunlara da.

Ayrıca İzou gifters, waiters döverken kan kusmaya başladı. Bu adamlar yürüyerek elinin tersiyle minkleri tokatlıyor. Çöp tokatlamayı övmeyi sevmem ama İzou tarafını gösterince kıyasalamadan edemiyorsun. :d
İzo zaten güçlü değil bencede kaido karşısına çıkması tamamen saçmalıktı. Ama kawa ve denjirodan hala umutluyum ya.
Numbers olayıda frankyde tekledi , drake de tekledi. zaten numberstan gözüken her karakter nerdeyse tek yedi birilerinden, ki numberslar uçan altılı altı adamlar çokta bir şeyleri yok güçlü karakterlere karşı. Cp0 dan drake i yenen güçlüdür ama diğeri öyle çok güçlü değildir bence.

İzo zaten güçlü değil bencede kaido karşısına çıkması tamamen saçmalıktı. Ama kawa ve denjirodan hala umutluyum ya.
Numbers olayıda frankyde tekledi , drake de tekledi. zaten numberstan gözüken her karakter nerdeyse tek yedi birilerinden, ki numberslar uçan altılı altı adamlar çokta bir şeyleri yok güçlü karakterlere karşı. Cp0 dan drake i yenen güçlüdür ama diğeri öyle çok güçlü değildir bence.
Kawa ve Denjiro ne gösterecek ki umutlusun hocam. Bir numaraları olmaz bu saatten sonra. Bariz bu adamlar uçan altılı ayarı güçte adamlar ki gösterdiklerine bakılırsa bu adamları yenebilecekleri bile şüpheli. Cp0 iki elemanı da pek zorlanmadan yener bunları.

Kingle queen karşısında 2vs1 de yenilmeyen adam ayrıca meyvesinden dolayı yaraları iyileşmiştir ve bir süredir aktif savaşmadıgından dinlenmiştir. Bu halde bile 2vs1 de alır o iki cp0 elemanı bence. Drake beklentinin çok altı kaldı apoya üstünlük kuramayınca heleki zoro apoyu deştikten sonra bile üstünlük kuramadı apoya.
Marco İzo'yu taşırken laf yapıyordu yaralı yaralı beni yoruyon diye. İyileştiğini sanmıyorum. Dinlediğini de pek sanmıyorum gene ufak tefek şeyler yapıyor. Drake beklentinin altında kaldı ayrı konu ama bu adamlar 2v2 attı orda dalaşırken Apoo da vardı. Bir fırsatını bulup kaçtı. Drake'le karşısındaki 1v1 attı yani büyük ihtimalle. Ona rağmen nerdeyse hiç zorlanmadan yendi. 2v1 Marco'nun hiç yeneceğini düşünmüyorum. Teke tekte bile şu an yenilebilir Marco.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık