Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037: Sekiz Trigramlı Sarhoş Ejderha

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 45 15.3%
  • Kötü

Kullanılan: 21 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece Zoro yok.

Kral haki ile dövüşen Lütfü'yü yendi üzerine kral haki ile dövüşen yamato ile savaştı. Kaido Lütfü'nüzü kral haki ile dövüşürken bir kere yendikten sonra hiç durmadı buna rağmen lütfü bir gemi dolusu yiyecek yedi ve geri geldi.

Şimdi sen bunları da umursamazsın gerçi :ehe:
Niye umursamayayım? Ben WB kadar zayıflamamıştır diyorum, arada dağlar kadar fark var. Luffy yemek yiyince iyi, Kaido içki içip hakisi güçlenince ooooo, ne ooo?!

Oden, Wano'nun sınırlarını Joy Boy gelene kadar açmalıyız demişti. Joy Boy'un balık adam adasına bıraktığı anıtta nereden baksan 800-900 yıl öncesine dayanıyor. Bu Zunishanın cezalandırılması da 1000 yıldan fazla filan deniyor. Joy Boy bu Zunesha olmasın ? Adam fil olunca balık adam adasına verdiği sözü de tutamamış haliyle yazık.

Algı mı :D Mesajın içeriğiyle ilgilenebilirsin,hangi cümlenin altına yazdığımdan daha çok.Alttaki mesajın için zaten cevabımı da vermiştim.Linlin'in ülkeyi seferber etmesinin bir anlamı yok.Bm tayfasında iş yapacak çoğu kişi orda değil çünkü.
1-Germa'nın kendi sözü var
2-Bm tayfasının ağır topları orda değil,kalabalık ordu zaten paket,geriye kalan çok zayıf bir grup var.Germa av olarak bahsediyor o kadar zayıf ki geriye kalanlar.
3-Germa'nın yaraları taze.
4-Bm'nin kriz modu pastadan sonra tamamen bitiyor,Germa'nın kaçmayıp bunlara rağmen dövüşüp Linlin'in adayı bırakmasını fırsat bilip Tüm kekten kaçmaları gibi bir durum da yok.
Şu olayın güncele yakın olma durumu bile yok kronolojik olarak.Jinbei bile balık adamlarla birlikte kurtulmuş ordan.Ki bu gene savaşların günlerce sürmediğinin bir kanıtı da oluyor.

Ona rağmen geldin konuyu Kata'ya bağlayıp bana salladın bide.
Alt tarafı (eğer Big Mom ülkeye sorumlu olarak Kata'yı bıraktı ise ki bu bile belli değil) yeni yonkou Kata'nın ülkesinden kaçmışlar demek istedim. Yeni kaptan olarak ilk başarısızlığı olmuş diyerek takılmak istedim. Kaptan olduğu bile belli değil bu kadar ciddiye alacak bir şey yok. Gül geç eğlenmene bak. Olayı o kadar alakasız yerlere çektiğin gibi benim yazdıklarımı anlamak yerine kafanda oluşturduğun hayali benim yerime yazıp cevap veriyorsun.

Kata ile dövüşmemişlerdir yazdığım mesaja cevaben Kata'yı yenip gitmişler diyecek kadar trolsün demişsin arkadaşım. Yazdığım şeyler sana ulaşmıyor. Tartışmanın anlamı yok.

Dediğin gibi kral hakiyle birlikte yapılan her saldırının daha etkili ve bitirici olması gerekiyordu, ancak hem savunma hem saldırı yönlü kullanılıyor olması seriinin bugu haline geldi. Baksana adam eliyle en güçlü saldırılardan birini blokluyor. Bu dakkadan sonra kim ne şekilde bu çocuğa dokunup, zarar verebilecek?! Bir de sonraki arc daha güçlü olacak... :d
Yılbaşında extaziyle bonzaiyi karıştırırsan böyle olur. Hayır içiyorsun bari birini iç.

Oden, Wano'nun sınırlarını Joy Boy gelene kadar açmalıyız demişti. Joy Boy'un balık adam adasına bıraktığı anıtta nereden baksan 800-900 yıl öncesine dayanıyor. Bu Zunishanın cezalandırılması da 1000 yıldan fazla filan deniyor. Joy Boy bu Zunesha olmasın ? Adam fil olunca balık adam adasına verdiği sözü de tutamamış haliyle yazık.
Ulan yoksa luffynin "denizde özgürce dolaşmak istiyorum" dediği şey denizde yürüyen file dönüşmek mi? Eğer finalde luffy devasa bir file yada maymuna dönüşürse hakkaten japonya'ya gider sodayı bıçaklarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık