Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034: Sanji, Queen'e Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 151 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 59 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    235
Ben bu sanjinin sırf fanlar istiyor diye kıyafeti kırması mantığını anlamadım odanın bu yaptığını kınıyorum. Sen kıyafetı kullanmıycaksan ver usoppa frankye namiye kendileri için kıyafetten power up alsınlar mesela enerji kadranları falan vardı skype'da reject falan diyordu viper enelin kalbini durdurmuştu haki kullanmadan, bu kadranlar yok olup gitti tıpkı kıyafet gibi ver işte usoppa araştırsın kendine uygun power up alsın ama yok eften püften gen uyanışı falan dendi düne kadar vergo ayağını çatlatıyordu bugün queeni şamarlamaya başladı doğru bulmuyorum etik değil

Bölümde ilgimi çeken 2 ''şey'' var. 1.si kapakta kimetsu no yaiba ya selam çakmış 2.ci de beyaz yıldırım. Normalinde yıldırım yoktu şimdi DJ ye haki eklemiştir normal lakin kara yerine beyaz çıkmış. Ya farklı teknik gelecek ya da element gücü ekleyince o şekil oluşuyor. Bu kadar...

Editor notu sanki daha dövüş yeni başlamış gibi ama. Kombo ataklar Aile sinirlenmesi ve Kızla olan duruma sinirlenmesinden ötürü son vuruş gibide duruyor. Jinbenin Nika olayına sinirlenmesi gibi bitmiş olabilir dövüş ki bitmese bile Sanji bariz üsütün gidiyor dövüşte kendide belirtiyor zaten en fazlada bir bölümlük işi kalmıştır.

Renklendirme iyi. Onlar muhtemelen ates+hakiden olursan alev yildirimlari. Yeni bir güç.
Çok güzel panel be ? Kıvrık kaşa çok yakıştı bu teknik hem güçlü hem karizmatik olmuş, neydi o suit felan yahu. Hemde kaç kere yazdık keşke suit yerine hızlanıp felan öyle görünmez olabilse diye, o da gerçekleşmiş oldu. Oda yaptığı yanlışları bir bir düzeltmeye başladı anlaşılan. "ifrit" adının kullanılması da ekstradan hoşuma gitti ?

İyi yetiştim ya, Sanji fanlarının gelip bölüm yorumunda direk Zoro'yu kötülemeye başlamadan, hevesim kırılmadan yorum yapma fırsatım oldu çok şükür ??

Çok güzel panel be ? Kıvrık kaşa çok yakıştı bu teknik hem güçlü hem karizmatik olmuş, neydi o suit felan yahu. Hemde kaç kere yazdık keşke suit yerine hızlanıp felan öyle görünmez olabilse diye, o da gerçekleşmiş oldu. Oda yaptığı yanlışları bir bir düzeltmeye başladı anlaşılan. "ifrit" adının kullanılması da ekstradan hoşuma gitti ?

İyi yetiştim ya, Sanji fanlarının gelip bölüm yorumunda direk Zoro'yu kötülemeye başlamadan, hevesim kırılmadan yorum yapma fırsatım oldu çok şükür ??
Kanka benim karakterim luffy :) Sanji severim ayrica. Aynen atisma olmadan daha iyi. Daha öncede demisimdir zoro'nun rakipleri sanji'nin dövüs tarzi ilgimi çekmistir.

Zaten hızlanıp görünmez olabiliyordu adam ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık