Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034: Sanji, Queen'e Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 151 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 59 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    235
Nasıl mantik yok? Gen var iste. Annesi olmasa bedeni zaten degisicekti. insan üstü hasar nerede aldi merak ettim. Zaten 10 yildir düzgün vs. attirmadi, en son ciddi vs. si heralde enies lobby'deki jyabura ona da tek atti pert olmus, insanüstü hasar almis sanji görmedim.
Gen uyanışı öncesi için söyledim onu zaten. Sanji'nin insan üstü hasar aldığını görmediysen, seriyi iyi takip etmiyorsun demek ki.

Gen uyanisi ile sanji'nin vücudu tayfada en iyisi oldu antreman ile bu vücuda kavusamazsin. Zoro gibi vücudu olsa yine ise yaramazdi. Çünkü sanji geri kalmisti 2y sonrasi çok daha öte bir savunma ve güç lazimdi ve böylece yakaladi sanji. Suanki en saglam fiziksel güç sanji'de. Hiçbir tayfa üyesinin luffy dahil bir kilici boynuyla kirip mermilere kafa atabilecegini sanmiyorum. Tabi anormal üstü bir fiziksel power ama yonkou için gerekliydi.

Oda bu gen ile monster trio'yu geri getirdi zaten arc sonu devamke. Dof'ta birsey yapamadi çünkü zayifti.

Orada diyorki "b.haki egitimim ile dış iskelet korumasını eşleştirirsem" yani önceden vardi zaten ögrenmis ancak artik el ayaga düsen haki'yi neden göstermedi diye oda'ya sormak lazim. Biz çalisirken görmedik zaten, önceden ögrenmis egitmis kendini. Ama demekki basit bir vücutla yapsa ates+haki kaldiramiyor belki. Bu vücutla power'dan sonra yapti simdi. Zaten hizli iyilesme power da var. Zarar görmez muhtemelen.
Arkadaş antrenman yapmayınca güçlendirmeler gen uyanışı şeklinde ilerliyor demişti.. Bende antrenmanla bir yere kadar devam edebilirdi diyorum zaten. Bu yorumunda ki amacı ben bir türlü anlamadım.

Sanji silahlanma hakisini göstermişti..Ele ayağa düşen haki diyorsunda. Yonkou tayfası olacaklar sözde, hala tayfada doğru düzgün silahlanma-gözlem kullanan yok. Bir Usopp gözlem kullanıyor.

Sanji Dof'ta zayıf değildi. Meyvesinin gücü Sanji'nin antisi. Hatırlarsan Robin, Hakuba'yı tuttuğunda ne kadar hızlı olduğunun bir önemi yok diyordu. Sanji'de iplere yakalanarak düpedüz Robin'e karşı Hakuba pozisyonuna düştü. Dof konusunda söylediklerimde aslında güçle alakalı değildi. Yorumumda güç kıyası yaptığım tek bir cümle yok.Nasıl böyle bir mesaj yazabildin acaba ?

Gen uyanışı öncesi için söyledim onu zaten. Sanji'nin insan üstü hasar aldığını görmediysen, seriyi iyi takip etmiyorsun demek ki.

Arkadaş antrenman yapmayınca güçlendirmeler gen uyanışı şeklinde ilerliyor demişti.. Bende antrenmanla bir yere kadar devam edebilirdi diyorum zaten. Bu yorumunda ki amacı ben bir türlü anlamadım.

Sanji silahlanma hakisini göstermişti..Ele ayağa düşen haki diyorsunda. Yonkou tayfası olacaklar sözde, hala tayfada doğru düzgün silahlanma-gözlem kullanan yok. Bir Usopp gözlem kullanıyor.

Sanji Dof'ta zayıf değildi. Meyvesinin gücü Sanji'nin antisi. Hatırlarsan Robin, Hakuba'yı tuttuğunda ne kadar hızlı olduğunun bir önemi yok diyordu. Sanji'de iplere yakalanarak düpedüz Robin'e karşı Hakuba pozisyonuna düştü. Dof konusunda söylediklerimde aslında güçle alakalı değildi. Yorumumda güç kıyası yaptığım tek bir cümle yok.Nasıl böyle bir mesaj yazabildin acaba ?
Sanji nerede insan üstü hasar aldi, diyorsanki queen kemikleri parçaladi o tamam, yaptigi zaten 3-5 ciddi vs. var, bu oda'nin hatasi, vücuduna darbeler oldu kemik kiriklari oldu, m2 ve jyabura da bile o derece atlatti ama çok feci hasar almadi. izlemedigim bir one piece varsa eger dogru o seriyi takip etmiyorum. örnek versen iyiydi ama neyse.

Dedin zaten antremanla biryere kadar. Bende onu söyledim zaten. Tamamlar nitelikte, zoro gibi vücudu olsa bir ise yaramaz dedim olay basit. Kendi yorumum.

Silahlanma nerede gösterdi? Ben wano'ya kadar görmedim. K.haki diyorsan o zaten sanji'nin uzmanlik alani ve hiz. Ayrica nasıl tayfada gözlem-silahlanma kullanan yok, sadece usop mu kullaniyor :) Yani ne bileyim harbiden hangi one piece bu merak ettim. Tayfada luffy, sanji, zoro diye karakterler yok zaten.

Dof'un o saldirisi jozu'yu da wb savasında yakaladi. O teknik ayri luffy'i bile yakaladi ama genel olarak dof'tan zayifti. Vergo'ya bile devam etse belki kaybederdi ki dof'u alamazdi. ama simdi queen'i ezdikten sonra bu power'la dof'u her türlü alir. Güç kiyasi degil eksik gördügüm taraflar illa güç kiyasi olmasi gerekmez.

Sanji sürekli o Diable Jamble'yi yapıyorsa zaten ayağına koka basıyordur yoksa fazlasını kendisi bile kaldıramaz. Zaten bu bölüm söylediği sözden de bu anlaşılıyor.

Ayrica nasıl tayfada gözlem-silahlanma kullanan yok, sadece usop mu kullaniyor :) Yani ne bileyim harbiden hangi one piece bu merak ettim. Tayfada luffy, sanji, zoro diye karakterler yok zaten.
Arkadaş tayfa derken bu üçlüyü katmamış ki zaten herkes biliyor bu üçlünün gözlem ve silahlanma kullandıklarını hadi jinbe yi de eklersek bunlardan başka tayfada gözlem ve silahlanma kullanan yok ve gerçekten zirveyi hedefleyen bir tayfanın şu zamana kadar iki hakiyi öğrenmemesi gerçekten sıkıntılı

Sanji , "Uzaktan Komando" Queen'in mekanik kollarını kopartmakla kalmayıp komutla çalışan mekanizmalarını da bozmalı bence. Kafaya sağlam bir kaç darbeyle Türk tipi kapat-aç yaparak mekanizmayı bozar ve dövüşü sonlandırır. Queen sayborg olduğu için Sanji tarafından kafasının bile kopartılabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim, geride kalan parçalar Franky'nin işine yarar.

Sanji nerede insan üstü hasar aldi, diyorsanki queen kemikleri parçaladi o tamam, yaptigi zaten 3-5 ciddi vs. var, bu oda'nin hatasi, vücuduna darbeler oldu kemik kiriklari oldu, m2 ve jyabura da bile o derece atlatti ama çok feci hasar almadi. izlemedigim bir one piece varsa eger dogru o seriyi takip etmiyorum. örnek versen iyiydi ama neyse.

Dedin zaten antremanla biryere kadar. Bende onu söyledim zaten. Tamamlar nitelikte, zoro gibi vücudu olsa bir ise yaramaz dedim olay basit. Kendi yorumum.

Silahlanma nerede gösterdi? Ben wano'ya kadar görmedim. K.haki diyorsan o zaten sanji'nin uzmanlik alani ve hiz. Ayrica nasıl tayfada gözlem-silahlanma kullanan yok, sadece usop mu kullaniyor :) Yani ne bileyim harbiden hangi one piece bu merak ettim. Tayfada luffy, sanji, zoro diye karakterler yok zaten.

Dof'un o saldirisi jozu'yu da wb savasında yakaladi. O teknik ayri luffy'i bile yakaladi ama genel olarak dof'tan zayifti. Vergo'ya bile devam etse belki kaybederdi ki dof'u alamazdi. ama simdi queen'i ezdikten sonra bu power'la dof'u her türlü alir. Güç kiyasi degil eksik gördügüm taraflar illa güç kiyasi olmasi gerekmez.
Dostum karakter tasarımı ve hikayesi hakkında bir yorum yaptım. Sen ısrarla bir yerlere çekiyorsun, anlamıyorum ki ben seni.

Demek istediğim şey basitti aslında. Seride çok az karakter silahsız ve meyvesiz dövüşüyor. Mr2 haricinde diğer rakiplerine bakarsan hepsinin sığındığı bir liman var. Birisi Balıkadam, birisi hareket halinde tekkai kullanıyor, birisi görünmez... Sanji'nin bir Zeff'ten öğrendiği tekniği ve gücü vardı diyorum. Gen muhabbetini tasarımını bozmamak için yaptı diyorum. Zoro gibi sabah akşam çalışsa vücudu onun gibi güçlü olsa bile bir noktada yetmeyecekti. Queen'e de yetmeyecekti .. Neyini anlamıyorsun bunun ?

Wano'ya kadar silahlanması olduğundan haberin bile yokmuş işte.Yeterince iyi takip etmiyorsun demek ki.

Dof'la Sanji'yi kıyaslamadım en başından beri ısrarla bana Doflamingo şöyle ezer böyle yapar diyorsun hala. Amaaan dediğin gibi olsun ya. :/

Sanji , "Uzaktan Komando" Queen'in mekanik kollarını kopartmakla kalmayıp komutla çalışan mekanizmalarını da bozmalı bence. Kafaya sağlam bir kaç darbeyle Türk tipi kapat-aç yaparak mekanizmayı bozar ve dövüşü sonlandırır. Queen sayborg olduğu için Sanji tarafından kafasının bile kopartılabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim, geride kalan parçalar Franky'nin işine yarar.
Bu çok sadistçe

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık