Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Novaların hepsiyle kıyaslanmaz zaten de Luffy, Law, Kid imparator ünvanı devam ederse sıradaki imparator olacak isimler BM'nin de demesiyle. Ki Karasakal'da nova. Görünmeyip beklenti olanlara yorum yapamam. Urouge gibi.
Law ve Kidden çok farkli bir seviyede Zoro. Ben o ikisinin de bu neslin imparatorları olabileceğine zerre ihtimal vermiyorum. Önce adam akıllı bir kral haki kullansınlar sonra kral olma ihtimallerini konuşuruz.

Silinmiş Üye

Al reis bunu kullan.
Yok ben objektif üyeyim xD kılıç güçlü muhabbetlerine bir yana geçmiş olaylara bağlayıp power up alması hoş ve mantıklı olmuş, luffy vs katadaki antrenman gibi luffy ninkine kıyasla tek eksik yanı mihawk antremanlarının stil kopyalama dışında ne faydası olduğu, kör gözün altında bişey çıkar mı vs ilerde daha güçlü rakiplerle karşılaştığında ortaya çıkar muhtemelen, diğer karakterlerin de doğru dürüst zaman atamasına bağlı aldığı power up lar gösterilmedi, bölümleri güzel yapan ya mantıklı olay örgüsü olması ya da power up lu vs ler zaten

Law ve Kidden çok farkli bir seviyede Zoro. Ben o ikisinin de bu neslin imparatorları olabileceğine zerre ihtimal vermiyorum. Önce adam akıllı bir kral haki kullansınlar sonra kral olma ihtimallerini konuşuruz.
Öyle hafife alıyorsunuz ki. Apışıp kalmayın sonra. Law, kral haki ile vücuduna savunma yapan aşılmaz derili BM'ye yılların acısını tattırdı. Bu savunmayı yapıp, zoan tiple derisi sert Kaido'ya kan kusturup meyvesini övdürttü. Bunları saf meyve gücüyle yapıyor. Kid'i de BM karşısında görmeye başladık. Mıknatıs olayı tehlike arz ediyor. Bence kral hakiyi de öyle çok üst yerlere taşımayın bazı durumlar için. Görüyoruz olanları. Uyanışlarının farklı yönleri de gelecek daha. Haa birde kral haki kullanırsa ikisi o zaman göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık