Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1031: Sanjis/Queens side, grabbing his mentality after twists and turns.

1032: Yes, I decided, Power up and robbed the Queen.

1033: Zoro/King side: gets beaten, breaks the 3rd generation stone.(Don't know what it means).

1034: What is a black blade, Zoro and enma fusion/awakening
İkişer bölüm Queen-King dövüşü çok yetersiz. Birer bölüm daha olmalı ama bölümler full bu ikilinin dövüşlerine odaklı olmalı. O zaman ancak kurtarır.

Bölüm kapak ve Zoro'lu kısımlar hatırına fena değildi. Sanji'li kısımlarda gaza gelmedim ama mehhh. İdare. Beklediğim güç uyanışı henüz yok Sanji'de.

Demeyi unuttuğum şeyler varmış. Yorumları görünce hatırladım. Mesela;

Arkadaş bu nasıl bir gözlem fakirliğidir. Adam gelmiş dibine, cebine dendenmushi koymuş haberin yok. Donunu çalsa ruhu duymayacak :hhh:

Kız Sanji'yi kandırmak istemiştir, Sanji kanmamıştır sonra da iftira atmak kendi kendini dövmüştür.

Bir de kimse bahsetmemiş ama bence Apoo-Drake-Numbers ve Yamato cephesi çok doluydu.
Öncelikle Apoo'nun Drake'in karşısında arkasındaki Numbers'lara güvendiğini görüyoruz. Geçen bölüm o kadar övgü almıştı forumdan bu adam.
Yamato Drake'ten güçlü müymüş yoksa adamın uygunsuz bir zamanına mı getirmiş anlamadım vurmuş devirmiş bunu. Ama dikkatinizi istirham ediyorum kız Apoo'yu kaale bile almadan direk Drake'e saldırıyor.
Arada güç farkı varsa denk kılıç tokuşturulmaz. Üstün taraf diğerini devirir hemen.

Drake dua etsin yamato onu kral hakisine layık görmemiş :D

Yamato'nun Drake'den güçlü olduğuna şüphen mi var ?
Arada güç farkı varsa denk kılıç tokuşturulmaz. Üstün taraf diğerini devirir hemen.

Drake dua etsin yamato onu kral hakisine layık görmemiş :D
Geleceğin amiralinden hatta belki filo amiralinden bahsediyoruz arkadaşlar. Daha tam gücünü görmedik Drake'in. Adamın önceliği vazifesini yerine getirmek o yüzden savaşma odaklı dövüşünü görmedik hiç.
Yamato, babişkosunun karşısında her şeyini ortaya koyana kadar forumda ciddi bir kesim fatih hakisi yoktur diyodu kız seride bu hakiyi en genç yaşta uyandıran kişi çıktı.
Bakalım Drake her şeyini ortaya koyduğunda ondan neler göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık