Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Nepalli la bunu yazan, nereden senin memleketli oluyor? Tüm Asya'yı da sahiplenme bir zahmet. :/
Orada bizim aslanım orada... Sen bütün denizleri feth ediyon da ben Tatar O-tama niye edemeyeyim :/ Umarım çıkar da memleketlimi de överim ?

Aşka geldim bu bölümü kesinlikle ben paylaşmalıyım :ASDSA:DA Vega yoksa lütfen site kapansın :(

En hızlı adam Roo diye biliyorum, Shanks en iyi haki ustası olur işte. En güçlü "kral" :p
Roo, en hızlı tabanca çeken adamdı. Shanks marineye nasıl girdiyse hiç kimse farketmedi. Bu yüzden en hızlı adam olabileceğini düşünüyorum. Hemde Luffy'nin gearlarının baş harfi hakkında teori vardı. Snake man'da hızlanıyor, (S-Shanks) Tank Man'da dayanıklı, (T-Teach) Bound Man'da fiziksel olarak güçlü (B-Big Mom) King Kong Gun'da bitirici saldırı. (K-Kaido) Wano başı Kaido'dan tek yemişti. King Kong Gun gibi bitirici bir saldırı vurmuştu Luffy'e.

Roo, en hızlı tabanca çeken adamdı. Shanks marineye nasıl girdiyse hiç kimse farketmedi. Bu yüzden en hızlı adam olabileceğini düşünüyorum. Hemde Luffy'nin gearlarının baş harfi hakkında teori vardı. Snake man'da hızlanıyor, (S-Shanks) Tank Man'da dayanıklı, (T-Teach) Bound Man'da fiziksel olarak güçlü (B-Big Mom) King Kong Gun'da bitirici saldırı. (K-Kaido) Wano başı Kaido'dan tek yemişti. King Kong Gun gibi bitirici bir saldırı vurmuştu Luffy'e.
Beckman da Shanks ile birlikte girmişti, ben o yüzden Beckman'da kral haki kullanıcısı diye söylemiştim kral hakinin tanıtıldığı bölüm. Büyük ihtimal bence hız mevzusu kral hakiden, yani olabilir.

Orada bizim aslanım orada... Sen bütün denizleri feth ediyon da ben Tatar O-tama niye edemeyeyim :/ Umarım çıkar da memleketlimi de överim ?

Aşka geldim bu bölümü kesinlikle ben paylaşmalıyım :ASDSA:DA Vega yoksa lütfen site kapansın :(
Tama umarım Vegapunk çıkar ya da en azından Vega'nın yaptığı bir oyuncak falan. :oops:

Ayrıca bu bölüm değil, 1031'de görünecek dedik. Kitapta yazıyor. :/

Silinmiş Üye

Tama umarım Vegapunk çıkar ya da en azından Vega'nın yaptığı bir oyuncak falan. :oops:

Ayrıca bu bölüm değil, 1031'de görünecek dedik. Kitapta yazıyor. :/
Tama Vegapunk değilse bile kesinlikle bir şeydir... Mayuri ve nemu gibi bir ilişki olsa keşke aralarında :( :( Olum hile yapıp gelme la adam zaten 789435164 tane öneri yapmış 1 tanesine tutunuyorum şimdi çıkmaz falan ağlarım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık