Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dokuz Kızıl Kın Kaido ile savaşmadan önce Neko ve Inu bir süre sulong formlarıyla Jack'e saldırmışlardı. Jack o zaman tek yememişti, baya hırpalanmıştı fakat yenilmemişti. Burada karşısında sadece Inu var sulong da olsa bu kadar çabuk düşmemeliydi. Sulong form o kadar güçlüyse de Neko ve Inu ile beraber saldırırken Jack'in işini tamamen bitirmeliydi. Çizimleri beğendim, geçen bölüme göre çok daha iyi.

Son düzenleme:
Uzun bir zamandan sonra hikayenin ana karakterinin ağırlıklı olduğu ve güçlenip geri döndüğü bir bölüme tabikide İyi dedim.

Lıffy için Kaido ile savaşmak çok erken diyenlere kesinlikle katılmıyorum.Ne erkeni?Seri 23-24 yaşında.

Bir 20 yıl daha mı bekleyelim Luffy'nin bu seviyeye yükselmesi için?

Bence yeterince bekledik.Artık Luffy'nin de kendi yonko tayfasını oluşturması gerekiyor.

Son savaşa Luffy'nin MF arcındaki gibi birilerinin ölümünü izlememeli.

İkinci bir düşünsem ise karşılaşmalar tabikide hepsi ayrıntılı işlenemez.

Şöyle düşünün Jack'e,Quenn'e,King'e,Kaido'ya,Big Mom'a ayrı ayrı bölümler çizilirse arcı kapatamayız.Bence Oda'nın yaptğı doğru.Sonuçta seri bir şekilde ilerlemek zorunda.

Bölümün %78.36'sı Luffy'nin Momonosuke'ye gaz vermesi.

Luffy'nin göğü yarma sahnesi de Inu ve Neko sulong formuna giriş yapsın diye harcandı. Resmen harcandı. Yarım sayfa çizildi sahne. Luffy madem bunu yapabilecek seviyeye geldi, böyle mi servis etmen gerekirdi bu sahneyi? Orochi var ya son sahnede alo!!

Her ay 3 bölüm çıksa Wano 10 aya biter.

Son düzenleme:
One Piece kitlesinin en kötü yanı fan kitlelerinin kendi çıkarlarları uğruna Oda'ya karşı birleşmemesi.

-Orochi hala ölmemiş.
-Momonosuke Kaido'ya acıdan inletebilecek kadar hasar verebiliyor.
-Gereksiz kişilere panel harcanırken Jack ve Perospero gibi kişiler off-panel düştü.
-Kid ve Big Mom dövüşü artık saçma bile değil.

Böyle bir bölüme hangi mantıkla iyi vermiş olabilirsiniz anlamıyorum.
- Orochi'nin ölmemesinde şaşırtıcı bir durum yok. Ben şahsen sümüklü Momo'nun öldürmesini istiyorum özellikle

- Kaido'nun meyvesine benzer bir meyvesi var adamın. Hem kınlar nasıl hasar veriyor falan şaşırdınız, kızdınız Kaido'da tık olmadı adamları kolayca yendi. Kaido'yu bağırtmak, Queen'in ağzından kan getirmek değil mesele.. mesela adamların ciddiye alacağı kalibrede saldırılar çıkarmak beni momo olayı gram rahatsız etmedi.

- Bu rahatsız ediciydi gerçekten ama benim açımdan bölümün iyi olmasının önüne geçemedi. Zaten çok uçuk anket seçenekleri yok. İyi dediğin on üzerinden yedidir.

- Senin Mama gidici hazırlıklı ol :a: Eustass reis geliyor :mincika:

Silinmiş Üye

Biri diğer tayfa üyelerine düşenin güçlendiğini söylemeli. Allah'ıma 5-6 sayıya kalmaz herkes göğü yarar :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık