Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi Luffy yonko seviyesi gibi şu saatten sonra. Teke tekte almayacak söylemlerine normalde katılırdım da, bu dövüş artık teke tek olmuş olacak birisi karışmazsa. Adamlar gök yarma moduna girdi, Luffy Kaido'dan daha fazla dayak yedi. Yani handikap mesele ise Luffy daha handikaplı.
Oda net olarak Kaido inince Luffy yonkou olacak mesajını vermiş. Bu savaş 1v1 devam eder gibi duruyor.

Yazıklar olsun gerçekten şu sahneyi çizerken hiç mi için sızlamadı be adam? Ondan sonra düşmanların zayıf görülmesinden şikayetçi oluyorsun, sen kendin sokuyorsun bu duruma. Az saygın olsun karakterlerine.
Zamanında ben dahil pek çok kişi Big Mom'ı çok gömdü. Oda, Big Mom'ı komedi unsuru olarak kullandı ama Kaido böyle değildir dedi çoğu kişi. Şimdi Oda bize diyor ki zaa xD

Kaido'yu bu yüzden ejderha modunda çiziyor Oda. Böylece mistik bir hayvan olan ejderhayı bu halde çizmesi daha az absürt duruyor. Bildiğimiz Kaido görüntüsünde bunu çizmez. Çünkü yonkou Kaido imajı daha ön plandadır. Tam ejderha modu, yonkou Kaido imajından en uzak görüntüsü.
İyi de neden? Seriye bir şey katıyor mu bu meyvenin absürd bir şekilde kullanılması? Bence katmıyor ve Big Mom birkaç kez sana o meyveyi vererek hayatını kurtardım bana can borcun var dedi. Bu meyve önemli bir meyve ki ben her ne kadar sevmesem de önemli bir karakter olan Momonosuke'de de aynısı var. Vegapunk üzerinde çalışmış vs. Bakın Kaido da hasar alıyor dedirtmekse amaç, bunu zaten dedik kınlarla olan savaşta. Şu sahneyi görüp de Momonosuke de Kaido'ya iyi hasar verdi diyecek tek bir kişi var forumda. Ejder formuna girince Kaido'nun dünyanın en güçlüsü olduğunu unutacağımızı mı düşünüyor bilmiyorum ki?

kaidoyu bu hale sokan, amiralleri ne hale sokar
Aman aman deme öyle. Ben bu seriyi dünya hükümetinin yıkılacağını umarak okuyorum. Amirallerin ciddi ve sağlam bir dövüş sonrası yenilmesini isterim. Bu hallere düşmek amirallerin yararına olur bana göre. Yonkou neydi ki amiral ne olsun derler sonra.

Saçma sapan bir sahne değil mi ? E.Oda iyice kafayı yedi, tek bir mantığa oturan tarafı yok.
Bu sahnenin temel motivasyonu ve mantığı şu: Seni tanığımızdan beri ağlıyorsun ve uçmaktan korkuyorsun ama Momonosuke, sen aslında korkak değilsin ve korkak olmadığının kanıtı da dünyanın en güçlüsünü ısırarak bağırtabilmen. Bu sizi tatmin etmedi mi? O zaman şu edecek: Muhtemelen animede Tofaş egzozu gibi bağıracak Kaido.

bu bölümü beğenmeyen one piece sevmiyordur yazan var. istedikleri one piece tam olarak bu herhalde, bu kadar beğenildiğine göre :d
Özü itibarıyla okuduğumuz seri Luffy'nin KK olma hikayesi ama Hasır Şapkalar ve müttefikleri ilerlesin&güçlensin diye görmezden gelinen ve/veya harcanan karakterler, bu sevdiğimiz serinin gidişatını kötü etkiliyor. ''İyi'' olan herkes hayalini gerçekleştirsin istiyoruz biz de zaten ama bu şekilde olacaksa ben beğenmiyorum seriyi. Tartışmaya girmeye gerek bile yok.

Hangisi daha büyük hayal kırıklığı diye bir yonkou tayfa anketi açılsın. Vs Yonkou Saga efsane(!) gidiyor.Yonkou kaptan ve komutanları şu ana kadar çok iyi(!) iş yaptılar.

Akatsuki üyeleri ile kafamda kıyas yapıyorum da Naruto zamanında bize ne izletmiş be diyesim geliyor. Sadece Deidara tek başına Kaidou'nun yıkımcılarına bedel.
Geijutsu wa bakuhatsu da!
Katsu!

Silinmiş Üye

Hangisi daha büyük hayal kırıklığı diye bir yonkou tayfa anketi açılsın. Vs Yonkou Saga efsane(!) gidiyor.Yonkou kaptan ve komutanları şu ana kadar çok iyi(!) iş yaptılar.

Akatsuki üyeleri ile kafamda kıyas yapıyorum da Naruto zamanında bize ne izletmiş be diyesim geliyor. Sadece Deidara tek başına Kaidou'nun yıkımcılarına bedel.
Geijutsu wa bakuhatsu da!
Katsu!
amiralleri seriden çıkarsak, naruto op'u bozukluk niyetine harcar. o kadar kötü durum şu an.

Oda inu ve nekoyu unutup; gökyüzünü Luffy'e hakiyle yardırmak için bulutları topladıktan sonra mevzuyu hatırlayınca iki düşmanda da tek vuruşluk can bırakimde aradan sızan dolunay ışığı iş görsün, ne ayranım dökülsün ne ... demediyse ben çok fesatım demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık