Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şu big mom ın filosuda bir yerden çıksın artık savaş bitecek adamlar nerede geziyor acaba
şelaleden çıktıkları gözükdümü bunların ? ben hatırlayamadım. Farketmez zaten, e.oda efendi istediği adamı 1 saniyede istediği yere saçma bir senaryo ile getirirken koskoca yonkou tayfasını 2 kere şelaleden düşmesini çekinmeden kaleme alabiliyor. Bir de gemide yk2 olan kız vardı sanırım.

şelaleden çıktıkları gözükdümü bunların ? ben hatırlayamadım. Farketmez zaten, e.oda efendi istediği adamı 1 saniyede istediği yere saçma bir senaryo ile getirirken koskoca yonkou tayfasını 2 kere şelaleden düşmesini çekinmeden kaleme alabiliyor. Bir de gemide yk2 olan kız vardı sanırım.
Aynen :D odanın keyfine bağlı. O gemide katakuri olsaydı tüm bunlar yaşanmazdı geleceği görür kingi durdururdu bee katakuri reissssss

şu big mom ın filosuda bir yerden çıksın artık savaş bitecek adamlar nerede geziyor acaba
Koca ana korsanlarının seride en iyi yaptığı iş denizde çimmektir.

Sağolsun gelen giden denize döktüğü için su sporlarında en iyi korsan grubu Koca Ana Korsanlarıdır.

İçlerinden biri yüzme dalında Michael Phelps'i kesin geçmiştir ama kim orasını bilemeyeceğim!

Koca ana korsanlarının seride en iyi yaptığı iş denizde çimmektir.

Sağolsun gelen giden denize döktüğü için su sporlarında en iyi korsan grubu Koca Ana Korsanlarıdır.

İçlerinden biri yüzme dalında Michael Phelps'i kesin geçmiştir ama kim orasını bilemeyeceğim!
hala millet smoothie savunuyor anca denize düşsünler düzgün olaydıda 2 sallasaydı marcoya kinge yenemese bile vurmalarına engel olurdu jimbe bile bm ye engel olabiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık