Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
en az 2 sağ kolun bulunduğu süpernovaları yenmiş
Zoro, çatıdan aşağıya inince gördük ki senin bu dediğin tamamen yanlış. Luffy sağ kol üstü Zoro, Kid, Law ve Killersa sağ kol seviyesinde değil.

Yamato kesinlikle en az en güçlü komutan ayarında bir kadın..

Oyalama dediğin şeyde çok bir olay yok. Kuzan bakmıyorken, Jozu bir koydu kan aldı. Kuzan bir vurdu toprak attılar.

Marco zaten sağ kol klasmanında bir karakter Borsalino karşısında çok iyi durdu. O ligdeki bir adam yapabilmeli zaten.

Mesela meyvesiz Amiraller Komutan klasmanı edecek gibi gelmiyor bana demişsin iyi de niye meyve çıkarıyorsun ki? Herk3s İmparatorlar gibi insan üstü vücuda sahip olmak zorunda değil gücünün bir parçası sonuçta.. Meyve çıkarılsa mesela en çok güçsüzleşecek sağ kol Marco olur bu Marcoyu güçsüz mü yapar?

Kaido bildiğin öldürmek için saldırıyor, Yamato da bunu belirtiyor. Kız bile farkına varmış, ama bizim sitede halen "Kaido evladına kıyamaz, öyle dese de ölümüne vurmaz" diyor. Yani darbeyi atan "öldürmek için vuruyorum" diyor, darbeyi yiyen "öldürmek için vuruyorsun" diyor, bizde ise "şakalaşıyorlar, baba-kız arasında olur öyle" deniyor.

Kaido bildiğin öldürmek için saldırıyor, Yamato da bunu belirtiyor. Kız bile farkına varmış, ama bizim sitede halen "Kaido evladına kıyamaz, öyle dese de ölümüne vurmaz" diyor. Yani darbeyi atan "öldürmek için vuruyorum" diyor, darbeyi yiyen "öldürmek için vuruyorsun" diyor, bizde ise "şakalaşıyorlar, baba-kız arasında olur öyle" deniyor.
Yine de tam güç girişmiyor gibi duruyor. Kızı öyle hissediyor Kaido da geri basmaz he öyle diyorsan öyledir şeklinde davranıyor. Ama hep bir kontrollü savaşıyor hala daha bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık