Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son tahlilde şu dövüşleri doğru tahmin etmiş oldum:
Luffy vs Kaido
Big Mom vs Kid & Law
Zoro vs King
Sanji vs Queen
Franky vs Sasaki
Robin vs Black Maria
Fukurokuju vs Raizo
Kanjuro vs Kin'emon

Inuarashi vs Jack
Nekomamushi vs Perospero

Eğer yukarıdaki ikisi de kesinleşti sayabilirsek başka potansiyel eşleşme, boşta kalan rakip falan kalmadı sanırım. O halde Brook, Chopper, Usopp ve Nami kritik anlarda önemli şeyler yapsalar da birebirde ciddi bir rakiple karşılaşmadan savaşı bitirecekler. Ulan hala anlayamıyorum Jinbe vs Jack ile Brook vs Who's Who eşleşmelerini nasıl tercih etmez bu adam ya.

Son tahlilde şu dövüşleri doğru tahmin etmiş oldum:

Inuarashi vs Jack
Nekomamushi vs Perospero

Eğer yukarıdaki ikisi de kesinleşti sayabilirsek başka potansiyel eşleşme, boşta kalan rakip falan kalmadı sanırım. O halde Brook, Chopper, Usopp ve Nami kritik anlarda önemli şeyler yapsalar da birebirde ciddi bir rakiple karşılaşmadan savaşı bitirecekler. Ulan hala anlayamıyorum Jinbe vs Jack ile Brook vs Who's Who eşleşmelerini nasıl tercih etmez bu adam ya.
İleride ashurada Jack savaşına dahil olacak gibi. İnu kaybedebilir o dövüşü. Bunun dışında sanki Marco yine bizim ikiliye yardım edecek. Yamatoda Luffy ile beraber savaşacak gibi.
Apo vs drakede yakında olur gibi.
Denjiro,izo ve Kawa hala boşta acaba ne edecekler.
Big mom tayfası var gerçi daha

King'in ırkı hakkında biraz daha bilgi verse keşke merak ettirdi. Direkt Red Line üzerinde karada mı yoksa gök yüzü adası mı? Niye yok oldular acaba Smoker'in volkan patlaması düşüncesi vardı mantıklı gelen ama hükemet falan da soykırım yapmış olabilir diye düşünüyorum.

Teke dek olmayacak galiba, çift savaşı olacak. Takım savaşına dönecek Sanji ft. Zoro vs King ft. Queen. Böylesi daha güzel olur... Marco da böylelikle Kaidonun karşısına çıkabilir. Luffy'e sağlam bir support geliyor.
Marco da katılırsa Momotaro teorisi tutmuş olur.

Kaido vs Luffy (maymun), Yamato (köpek), Marco (sülün) ve Yetişkin Momonosuke (Momotaro).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık