Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018: Jinbe, Who's-Who'ya Karşı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 150 59.8%
  • Fena Değil

Kullanılan: 73 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 28 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    251
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci'nin rakibi olamaz yav bu keko.
Bence yanlış düşünüyorsunuz! Adamın saldırısı Jinbe'nin silahlanmasını bile aştı. Burada farkında olmadan Jinbe'yi gömüyorsunuz. Yani Jinbe karşısında duramayacağı çıkarımından dolayı Who's Who'nun eziklenmesi de bir garip adamda en sağlamından Antik Zoan meyvesi var. Antik Zon'ın fiziksel gücü ve savunması normal bir Zoan kullanıcısından çok daha fazlasıdır. Hadi bireysel gücünde Lucci daha güçlü olsun peki ya meyve güçlerini nereye koyacağız? Ben Who's Who'ya daha çok şans veriyorum Lucci ile kapışmasında.

-Gifters(yeşilin korkulu rüyası): Kaido-sama'nın emri var. Bu lanet balığı öldürmek için geldik.

-Who's Who: E biz boşuna mı buradayız babayiğit? Kaido-sama'nın aklını bulandırmayın. Dediğimi yapın.

-Gifters(yeşilin korkulu rüyası): Kaido-sama'nın emri var. Bu lanet balığı öldürmek için geldik.

-Who's Who: E biz boşuna mı buradayız babayiğit? Kaido-sama'nın aklını bulandırmayın. Dediğimi yapın.
Who Who:
-Bana maval okuma kimliksiz devlet.İmparatorlara sızmissin bana yediremezsin.Goroseinin adamı misin ?

Şenks:
-Öyleyim evet.

Yalnız WB korsanları hiç bir zaman aktif olarak hükümete/denizcilere kafa tutmadı. Ödüllerinin düşük olması normal. Marco 2 yıldır da inaktif üstelik.
Marco büyük savaştan sonra yonkou olabilecek birisiydi. Hem meyvesi hem insani ilişkileri hem de aptal olmamasıyla. Lakin geldiğimiz noktada tam bir hayal kırıklığı. Savaşta luffyi bile korumayı beceremeyen biri sonuçta ve crocodile jinbei ve lawun sayesinde kurtulabilen bir luffyi görüyoruz. Hem de acein kardeşini kurtaralım bari konumuna düşmüşken. bu sayduğım sebeplerden dolayı marconun ödülü yüksek çıkmasa da şaşırmam. Yüksek çıkarsa da geçmişinden dolayı olur ancak denizcilerle olan savaş ve sonrasından dolayı değil.
Tabi savaş sonrası shanks nedeniyle aktif olmamışsa falan işler değişir.
Şu marconun meyveyi karasakal yese de gelmiş geçmiş en güçlü kişi olsa. Saitama bile indiremez ondan sonra

Who is Who arc sonunda daha büyük bilgiler anlatacak tayfaya. Jinbei yerde bırakıp gider Cp elemanları öldürmeye gelir ,tayfadan biri kurtarır. Who da minnet borcunu ödemek için bilgiler veriri tayfaya.Oda'yi biraz tanidiysam bu tarz bi hikaye kurgusu yapar.

Who is Who arc sonunda daha büyük bilgiler anlatacak tayfaya. Jinbei yerde bırakıp gider Cp elemanları öldürmeye gelir ,tayfadan biri kurtarır. Who da minnet borcunu ödemek için bilgiler veriri tayfaya.Oda'yi biraz tanidiysam bu tarz bi hikaye kurgusu yapar.
Açıkçası tayfaya gelebilir who is who. Çokta iyi olur teknikleri sanji ve luffye anlatsa güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık