Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano'ya geldiğinden sonra aldığı güç yükseltmesi busou olayı ve kral haki olayı. İkisini de hali hazırda çoktan savaşlarda kullanmaya başlamış haldeydi. Hele Katakuri savaşında net belirtileri var bence.

Ayrıca durum öyleyse Zoro da güç yükseltmeleri aldı. Enma aldı üstüne onun üzerinden eğitim yaptı. Son olarak da kral haki ekledi atağına. Bunlarsız Zoro da Killer'dan tek yiyordu.:D
Ya bırak :hhh:

Killer Hawkins gibi dövüşler Redi gibiler red etse de Zoroyu geliştirmiştir bu arada. Çivisi tırpanı vs yiyen Zoro zor durumlarda serpilen hakisini arttırmıştır. Kata çapında bir adama doğrudan denk gelse kaldıramazdı zaten. Artık dövüşebilir duruma gelir tabi iyileşince. Yener mi? Çok zorlanır ama yener belki. Ona da ikna değilim henüz ama komutanlarla çarpışırlar o da Sanji de.
Zoro'nun 3 hakkı yok mu, ayy yazık Zoro'ya.

Yüzünüz de kızarmıyor cidden, bir Ashura'ya bakardı Kata eskiden Luffy kadar plotu olsa alır diyordum da yarısı da fazlasıyla yetermiş :ehe:
@RedTeroR 'ü Abdülhamid yalnızlığında bırakmayın Zorocular. Adam mimlenmiş her zaman yanılan o oluyor. Canı sıkkın olan adama çatıyor...
Neye yanılmışız anlat biz de bilelim XD

Zoro'nun 3 hakkı yok mu, ayy yazık Zoro'ya.

Yüzünüz de kızarmıyor cidden, bir Ashura'ya bakardı Kata eskiden Luffy kaar plotu olsa alır diyordum da yarısı da fazlasıyla yetermiş :ehe:

Neye yanılmışız anlat biz de bilelim XD
Kamuoyunda hep hatalı adam senmişsin gibi göstermeye yönelik bir çalışma sezdim. Sesli dile getirdim. Ben demiyorum yoksa.

Kamuoyunda hep hatalı adam senmişsin gibi göstermeye yönelik bir çalışma sezdim. Sesli dile getirdim. Ben demiyorum yoksa.
Geçen bir konu açmışlar bu yorum kimin diye hepsi Red yazıyor, hiç biri benim yorumum değil, algıcılara kurban gidiyoruz.

Benim Yamato, Zoro'dan güçsüz çıkar diye bir iddiam da yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık