Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arctaki belirsizliklerden biride şuan bu. Ne yapacağı bilinmiyor. Kapori geri çıkacak diyordu Kaido ile dövüşmeye. Duruma bakınca olur mu olur. Artık her şey olur ya seriden ziyade siteden gelecek tepkiler için kalkanım hazır sjhjshj :p
Bence geri çıkmaz Kidle Mam indirmesi en doğrusu zaten Kaidou Momo yu almış Luffy über bir dönüş yaparsa geri toplanırlar ama bilmiyorum şimdilik kid, Law vs Big Mam daha mantıklı Law da Luffy nin kaybetmeyeceğini biliyorda işte Oda efendi bize teletabi çizsin dursun.

Ünvan değil adamın adı Joy Boy. Gerçek adını gizliyorsa bilemem tabi. Luffy şu anda Roger ve Joy Boy'un yapamadığını yapacağı için farklı bir konumda bence.
Kaido eğer ki aslında doğrudan Luffy'nin de kehanrtteki isim olmadigini söylüyor ise başka ama 'unable to' fadesini kullanmış. Sanki bir şey yapıp yapamamak ile elde edilen bir şey gibi duruyor eğer ifadeyi doğrudan alacaksak.

Özellikle sen de yapamadın demesi böyle algılamama yol açtı. Yani iki anlamı olabilir.

Güzel güzel sapık aşçı da yetişsin artık şu Queen e de şu geyik muhabbet i bitsin onu asıl işi zoroya bakmak şu an Marco da rahatlar bir ilerleme olur artık netleşir VS ler yoksa pıça yicek oda

Kaido eğer ki aslında doğrudan Luffy'nin de kehanrtteki isim olmadigini söylüyor ise başka ama 'unable to' fadesini kullanmış. Sanki bir şey yapıp yapamamak ile elde edilen bir şey gibi duruyor eğer ifadeyi doğrudan alacaksak.

Özellikle sen de yapamadın demesi böyle algılamama yol açtı. Yani iki anlamı olabilir.
Joy Boy'un iradesini taşıyabilecek güçlü biri demek istiyor sanırım. Resmi çeviri gelince daha net belli olur.

Eslesmeler belirli olmaya basladi gibi sonunda.
Sanji vs Queen
Zoro vs King
(Tercihim 2 vs 2’dir)
Yamato vs Smoothie (beklentim bu yonde)
Jinbei vs Who’s Who
Franky vs Sasaki
Robin/Brook vs Black Maria
Nami vs Ulti (Yarali)
Usopp vs Page One (Yarali)

Yabancı bir forumda gördüm farkeden oldu mu bilmiyorum ama Boa Huang 'ın anonsunda ilgi çekicidir bir detay var:

Bao Huang "Announcemnt to all on Onigashima!! The results are in!! The highest bounty of the invading force 'Straw Hat Luffy' has been defeated~!!"
En yüksek ödüllü olan düşman Luffy'yse, Marco'nun ödülü 1.5 milyar'ın altında olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık