Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın kendi eserine bu kadar ihanet etme heveslisi olduğuna inanmak istemiyorum. "En güçlü diye tasarladığın Kaido karakterine ihanet etmek bir yana eserine de mi ihanet etmek istiyorsun be adam?" derler adama. Akainu'nun Kinemon'un kafasına geçirip öldürmesi için tüm gücüyle asılmasına bile gerek yok. Yattığı yerden biçer geçer. Keza Kizaru da öyle. Gevşek gevşek elini kaldırıp kelleden vurması yeterlidir.

Hal böyleyken en güçlü yaratık dediğin adamın Kinemon çapsızının kellesine yaptığı saldırıyı ele alalım... Elindeki zalim sopa ile sadece en ama en güçlü zirve isimlerin her şeylerini ortaya koyarak yaptıkları h.hakili saldırıyı kombine ediyor ve iki elle tüm güçle asılıp haki fıskiyesinden farksız bir sahne çıkıyor ortaya. Buna rağmen ölmüyorsa Akainu gelip bunları itin bir yerlerine tıksa yeridir. Bu kadar da olmaz yav. Olmamalı.
Gücünün onda biri yoktur o saldırıda ama haklısın, Kinemon'un ölmesi lazım.

Aynen. Bu da neden ölmeyeceğine dair gerekçelerden birisi.

@Mercury
Sanmam ya o saldırıyı kafaya yiyen teke gidiyor. Onun 10 katı gücünde bir saldırı... Kaido için bile fazla bence.
Luffy daha Dressrosa'da direkt olarak zemine temas etmeden King Kong Gun ile çok ciddi yıkım yaratıyordu. Kaido'nun da muhakkak o çapta saldırıları vardır bence.

Luffy daha Dressrosa'da direkt olarak zemine temas etmeden King Kong Gun ile çok ciddi yıkım yaratıyordu. Kaido'nun da muhakkak o çapta saldırıları vardır bence.
Yıkıcı saldırılar en güçlüdür mantığı her zaman için geçerli değil bana sorarsan. Zoro'nun dev Pica'yı kesmek için yaptığı saldırı devasa ve yıkım seviyesi üst düzey bir saldırı mesela. Görünüşte çok güçlü ama şişi sonson gibi etki alanı çok daha küçük basit bir saldırı kadar güçlü değil... gibi gibi işte. Benim düşüncem bu yönde. Kaido'dan tabii ki daha da güçlü saldırılar göreceğiz ama sandığın kadar büyük fark olacağını düşünmüyorum açıkçası.

Yıkıcı saldırılar en güçlüdür mantığı her zaman için geçerli değil bana sorarsan. Zoro'nun dev Pica'yı kesmek için yaptığı saldırı devasa ve yıkım seviyesi üst düzey bir saldırı mesela. Görünüşte çok güçlü ama şişi sonson gibi etki alanı çok daha küçük basit bir saldırı kadar güçlü değil... gibi gibi işte. Benim düşüncem bu yönde. Kaido'dan tabii ki daha da güçlü saldırılar göreceğiz ama sandığın kadar büyük fark olacağını düşünmüyorum açıkçası.
Saldırıları iki kulvarda değerlendiriyorum. Kral haki eklenmiş ve eklenmemiş saldırılar. Kral haki yoksa, ne kadar yıkıcı olursa olsun bir yere kadar hasar veriyor. (Shishi Sonson kral haki eklenmiş bir saldırı bile olabilir.)

Bence kral hakili ve yıkım gücü yüksek saldırılar da göreceğiz. Beyazsakal'ın yıkıcılığı için abartılı ifadeler kullanıldı, o boş çıkmaz, ama bekleyip göreceğiz tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık