Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri sonunda ki Sanji ve Zoro'yu hangi seviye de görüyorsun? Ben Zoro'nun yonkou ya da yonkou+ Sanji'nin de amiral ya da amiral+ olacağını düşünüyorum. Seri sona bu kadar yaklaşmışken yc komutanı bile etmeyen adamları mı yenecekler? Eğer bu arc sasaki ve who ile dövüşselerdi bunlar seri sonu kata seviyesi zor olurdu yav. Op de sağlam güç dengeleri yok o yüzden bu kadar kasmaya da gerek yok. Karakterlerin seri içinde ki önemine ve potansiyeline bakmak en az yanılgıya götürüyor. Luffy zar zor yc komutanı aldı ama hayvan gibi power up lar aldı. O power up ların da yetersizliğini Kaido karşısındayken gördük. Şimdi Luffy'e yonkou yakıştırması yaptığımızda diğerleri yc 3 bile etmeyecekse Luffy tayfasını gemiden atsın tek başına yürüsün yav Raftele. Dediğin şeylerin bazılarına katılıyorum ama Oda sadece ana karakteri gözümüzün önünde güçlendirdi. Oda'nın suçu boş paneller yerine monster trio ya daha fazla dövüş çizmeliydi. Zoro'ya enma Sanji'ye de suit verdim yaparak basite kaçtı ama seri sona bu kadar yaklaşmışken bu adamlar daha yc komutanı alamayacaksa Zoro ilerde Katakuri seviyesi ederse şükretmeliydi. Böyle bir şeyinde olasılığı yoktu başından beri. Sasaki ve Who rekabeti varsa çok daha fazlası King ve Quenn de vardı ayrıca. Ben Zoro'nun Kingle dövüşeceğini bir ihtimal de Who+Kaido dövüşü düşünüyordum bunda yanılmışım ama Sanji'ye hep Quenn'i düşündüm olacağına da eminim. Beni yanlış anlama herkes yanılgıya düşebilir de forumda Luffy harici tayfayı küçümseyen çok fazla kişi görüyorum biraz da ona sitemimdi bu yazı.
King uçuyor Zoro ile eşleşmesi imkansız olmuştu benim kafamda ki öyle de oldu eşleşmediler. One Piecein sonuna ne kadar yaklaştığımız belli değil. Ben Whoyu tanıtımından ötürü Jack kadar güçlü bekliyordum. (Hala öyle olabilir) benim eşleştirmelerim çok mantıksız olsa o adamlar Jimbei eşleşmezdi. One Piecein sonuna ne kadar yaklaştığımız da belli değil ayrıca kaç arc kaldı söyleyebilir misin ? Bu arc sonu Luffy yardımla İmparator alıp Sağ Kol+ Zoro ve Jimbei 3. Komutan Sanji 4. komutan ayarında olsa saçma mı olurdu ? Teach ilk imparator olduğunda tayfasındaki herkes bir imparator komutanı kadar güçlü müydü ? Wano sonraki arc Sanji yc2 Zoro Yc1 alsa onun sonrasında Zoro Mihawk savaşıyla Prime gücüne ulaşsa olmaz mıydı ? Hikayesel olarak olanaksız bir şey değil bu bal gibi de yetişirdi Sanji de Zoro da beklenen güç seviyelerine

Zoro'nun hedefi ne dünyanın en iyi kılıç ustası olmak,Wanoda ki samurayları da kılıçustası olarak kabul edersek,Zoro Wano'dan ayrılırken,en güçlü samuray olarak ayrılmalı.

Sanjinin Jack ile eşleşmiş olmasının Zoro ve Luffy ile ne alakası var onu çözemiyorum. Ya adama Komutan layık görülmüş daha ne isteniyor. Valla Zoro çatıda diye bence begenilmiyor anlamış değilim. 5 nova zaten yukardakiler Sanji nova değil. Çizer çatıdaki adamları zaten ayırmış bir şekilde. Killer yerine Sanji isteniyor herhalde çatıya. Sanji catiya çıkıp Zoro ile eşit olmadıkça memnun olunmayacak sanırım. 5i birden 2 yonko alırsa, Sanjinin Jacki alması hakaret olir yorumu ne kadar saçma yorum. Jinbe dediğiniz adam bile komutana gitmiyorken. Jinbeyi hatirlatayim magma falan avuçlayıp. Yonkoya kafa tutan birisi yani. Sanjiye iadeyi itibarin krali jacki aldırmak bence.

Ha ben iki yonkonun ineceğini düşünmüyorum. Catida sadece kaptan supernovalar ve Kaido kalacak diğerleri bir şekilde aradan çıkacak kaptanlar indirecek gibi geliyor. Diğerleri nasıl oyun dışı kalır emin değilim ama dışarıdan müdahale bekliyorum. Queen şuan boşta gibi duruyor. Zoro bence onu alıcak bi arc çatıdan düşüp. Odenin iradesi falan olduğundan çatıda biraz showunu yapıyor. Kaido tarafından multimilyon kez Odene olan atıf bariz yapıldı.

He ben ne olmasını isterdim,
Monster trio vs kaido tadından yenmezdi bence. Ama odanın hikaye örgüsünde, Yeni nesil kaptanların rolü büyük o yüzden böyle bir şey olmayacak.

King uçuyor Zoro ile eşleşmesi imkansız olmuştu benim kafamda ki öyle de oldu eşleşmediler. One Piecein sonuna ne kadar yaklaştığımız belli değil. Ben Whoyu tanıtımından ötürü Jack kadar güçlü bekliyordum. (Hala öyle olabilir) benim eşleştirmelerim çok mantıksız olsa o adamlar Jimbei eşleşmezdi. One Piecein sonuna ne kadar yaklaştığımız da belli değil ayrıca kaç arc kaldı söyleyebilir misin ? Bu arc sonu Luffy yardımla İmparator alıp Sağ Kol+ Zoro ve Jimbei 3. Komutan Sanji 4. komutan ayarında olsa saçma mı olurdu ? Teach ilk imparator olduğunda tayfasındaki herkes bir imparator komutanı kadar güçlü müydü ? Wano sonraki arc Sanji yc2 Zoro Yc1 alsa onun sonrasında Zoro Mihawk savaşıyla Prime gücüne ulaşsa olmaz mıydı ? Hikayesel olarak olanaksız bir şey değil bu bal gibi de yetişirdi Sanji de Zoro da beklenen güç seviyelerine
Luffy zaten sağ kol+ Kaido dövüşü sonrası amiral olacağını da düşünüyorum ben. O yüzden Zoro'nun yc3 olması saçma olurdu zaten yc3 ten sonrasının pek bir önemi yok Sanji yc4 dersek baya gömmüş olurduk yani buda saçma benim için. Bir arc sonra tam anlamıyla yonkou tayfası olacak bu adamlar. Elde kaç düşman kaldı ki? Bm nin şahsen bir arc daha sarkacağını düşünmüyorum takviye güçlerle bir şekilde bence 2 imparatorda düşecek. Shanks ve Karasakal kalıyor geriye ardından da son savaş. Shanks dövüşünde tam anlamıyla yonkou tayfası karasakalda da korsan kral tayfası olmalarını bekliyorum. Ayrıca her imparator tayfası eşit güçte de değildir. Beckmanla kapışmak var Kingle kapışmak var. Yani bu adamlar yc3 zar zor etse sonra ki arc saçma derecede fazla power up almaları gerekecekti keza Luffy de sağkol+ olarak ayrılsa yine yanına adam almak zorunda kalırdı ama bu arc Amiral seviyesi ayrılırsa gayette sonra ki arc yonkou ile tek başına savaşabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık