Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim merak ettiğim şu. Kaidoyu klasik arclardaki gibi denizciler paketleyip götüremez. Zira orada böyle bir denizci gücü de yok. Olsa bile id de hayal edemiyorum ki çok kez deneyip başaramamışlar.

E bu adam yenilmiş biri olarak hayatına devam edemez. Serseri bir kurşun olarak takılamacayak kadar güçlü ve tehlikeli.

Aklıma 2 senaryo geliyor.

A: Drake sayesinde sworddan özel bir oluşum gelip bu işi çözecekler.

B: Kaido sağ çıkmayacak.

Benim merak ettiğim şu. Kaidoyu klasik arclardaki gibi denizciler paketleyip götüremez. Zira orada böyle bir denizci gücü de yok. Olsa bile id de hayal edemiyorum ki çok kez deneyip başaramamışlar.

E bu adam yenilmiş biri olarak hayatına devam edemez. Serseri bir kurşun olarak takılamacayak kadar güçlü ve tehlikeli.

Oroçi öldürecek.

Öleceğine o kadar vurgu yapıldı, ben ölmesini bekliyorum da... Op gibi bir seri olunca Tama, bunu evcil hayvanı yapsa bile şaşırmam. :/

Yamatoya da yapsana yatırımı :D

Bu arada er ya da geç Dünya Hükümetiyle de savaş olacaktır. Luffynin kuracağı dünyada onlara yer yok. Devrim ordusunun da tek başına devireceğini sanmıyorum. Luffy o tarz bir savaşta p-up almaz mı?
Dragon, Luffynin yardımı sayesinde devrim yapıyorsa intihar etsin. Luffy yancı olacaksa olur onun da olacağını sanmıyorum. Dragonun bu kadar pasif davranma sebebi yıllardır Hükümeti yıkmak için birikim yapması ve planlar kurması. Ne diyorlar 5 yıl içinde bu adam Hükümete çok büyük sıkıntı olabilir. Öyle hamleler yapacak ki Tatlı su solcusu diyenler. Teach olayından ezikleyen loserlar hepsi mağaralarına koşacaklar.

Dragon, Luffynin yardımı sayesinde devrim yapıyorsa intihar etsin. Luffy yancı olacaksa olur onun da olacağını sanmıyorum. Dragonun bu kadar pasif davranma sebebi yıllardır Hükümeti yıkmak için birikim yapması ve planlar kurması. Ne diyorlar 5 yıl içinde bu adam Hükümete çok büyük sıkıntı olabilir. Öyle hamleler yapacak ki Tatlı su solcusu diyenler. Teach olayından ezikleyen loserlar hepsi mağaralarına koşacaklar.
Dragon devrim yapacak Luffy hiç karışmayıp izleyecek mi ?

Üye silindi 1004

Moria gelip meyvesini çalıp öldürecek Teach için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık