Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emeği geçen herkese teşekkür ederim.. muazzam bir bölüm dü.. linlin eski bebeklik haline dönmüş dikkatlice bakın , şoka girmiş resmen.. :D:D anime sini sabırsızlıkla bekliyorum.... ikisinin arasından geçiyor gidiyor ya muhteşem di.....yine ilk hamleyi bizim ki yapmış..:D artık luffy inin bu arc tan sonra kral olduğu netleşecek gençler.. bu arc tan sonra kral belli olacak.. ama şunu söylim luffy bagırta bagırta dövecek bunları , benim tahminim bunlar wano dan kaçacaklar, kaçmak zorunda kalacaklar...demedi emeyin.

BU arada son panelde luffy nin duruşu ne için oda u duruşu çizmiş... sanki ters çevrilmiş normal şapka gibi.. çizim hatasımı var yoksa.. bir şeye göndermemi acaba..

bu içten patlamalı olayını lucci enies lobyde bilseydi rokouganla harmanlayıp luffy'nin bağırsaklarını eline verirdi. Zira içten yaralanmayı en çok verip saf fiziksel olarak tek başına ölümün kıyısına getiren tek karakter.Her Zoan wanoyla ilişkilenemez tabi ama ya Lucci wanoyla ilgiliyse? cp0 orda biliyoruz.
Çok merak ediyorum neler olacak diğer bölümde.

Kanka olay orda işte. BU tekniği bir haftada öğrenebilen kişi Luffy. Dİğerleri yıllarca Oden'in tekniğine çalışmış ama görüyoz sonucu sinek ısırığı gibi.
Haki önemli bişey. Ama asıl önemli olan kişinin potansiyeli. Potansiyelin varsa hakide üst seviyelere çıkabilirsin. Bazen ne kadar ders çalışırsan çalış geçemezsin. Biri çıkar az buçuk çalışır dersi geçer. Çünkü onda o potansiyel var. 9 Kın ne kadar ryou da çalışırsa çalışsnlar potansiyelleri ancak Kaido'ya çizik atmaya yeterken Luffy potansiyeli sayesinde daha ilerisini yapacak.

bu içten patlamalı olayını lucci enies lobyde bilseydi rokouganla harmanlayıp luffy'nin bağırsaklarını eline verirdi. Zira içten yaralanmayı en çok verip saf fiziksel olarak tek başına ölümün kıyısına getiren tek karakter.Her Zoan wanoyla ilişkilenemez tabi ama ya Lucci wanoyla ilgiliyse? cp0 orda biliyoruz.
Çok merak ediyorum neler olacak diğer bölümde.
Denizcilerin 6 stili bence beginner seviye haki teknikleri. Yani rokuogan bu içten patlamalı hakinin başlangıç seviyesidir.

Bir bölümde keskin sonuçlar, çarpıcı olaylar bekleme olayı Op'a göre değil. 300 bölüme bir denk gelen olayları saymazsak :/ Şu andan itibaren olayları akışına bırakmak gerek. Dövüş arası ya da sonu bir flash mutlaka bekliyorum ama.

Abi kimse söylemiyor fazla kişi üstünde durmadı ama yanlış mı görüyoruz ?
Luffy yukarı çıktığında herkes oradaydı younkoların önünde hepsi duruyordu luffy bi anda 2 younkonun arkasına geçti zaten ?? işaretleri haaa işaretleri oldu bu efsane bi sahneydi bu bile gaza getirir adamı sen git 2 younko önünden bi anda arkasına geç :D off :D sonra zaten kinemonu bul tafarele emir ver sonra git kaidoya tek at :D:D Luffy fanları veya one piece iyi takip eden şu noktayı kaçırmasın ben hep diyordum kınları yerde kanlar içinde görünce luffy delirir çıldırır badozlama kaido dalar diyordum fakat adam yukarı çıktı sakin kınların yanına gitti sakin kızması bile abartı değildi bu sayede dikkati dağılmadı gaza gelmedi ve kaido içinden geçti. Önceki luffy düşünmeden badozlama dalardı bence :D

Abi kimse söylemiyor fazla kişi üstünde durmadı ama yanlış mı görüyoruz ?
Luffy yukarı çıktığında herkes oradaydı younkoların önünde hepsi duruyordu luffy bi anda 2 younkonun arkasına geçti zaten ?? işaretleri haaa işaretleri oldu bu efsane bi sahneydi bu bile gaza getirir adamı sen git 2 younko önünden bi anda arkasına geç :D off :D sonra zaten kinemonu bul tafarele emir ver sonra git kaidoya tek at :D:D Luffy fanları veya one piece iyi takip eden şu noktayı kaçırmasın ben hep diyordum kınları yerde kanlar içinde görünce luffy delirir çıldırır badozlama kaido dalar diyordum fakat adam yukarı çıktı sakin kınların yanına gitti sakin kızması bile abartı değildi bu sayede dikkati dağılmadı gaza gelmedi ve kaido içinden geçti. Önceki luffy düşünmeden badozlama dalardı bence :D
Kaido Oden Kalesine saldırdığında da çıldırdı zaten bu işi burada bitireceğim deyip G3 ardından G4'le daldı ama içten yanmalı hakisi yoktu. :D Orada içten yanmalı haki olsa Kaidou meftaydı xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık