Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

100 Milyon Beliniz Olsaydı Ne Yapardınız?

100 milyon belly'niz olsa ne yapardınız?

• Kullanılan toplam oy
    80
Sadece parayla korsan olunmayacağından yerdim o parayı. Hem gezerdim hem hatunlarla takılırdım. Zaten one piece dünyasında para harcayacak fazla şey yok. Gelen geçen her öğün bi ton yediğine göre yemek de ucuz.

Alacağım meyvenin ne olduğunu bileceksem şeytan meyvesi de alabilirdim. Caribou'nun meyvesini alıp güç seviyesinin düşük olduğu bi okyanusta ödül avcısı olurdum. 1 yılda 100 milyonu yeniden kazanıp yediğim meyveyi bedavaya getirirdim.

Herkesin uğrak yeri olduğundan Sabaody'de kılıç dükkanı açar, gelen korsanları hükümete ihbar edip parayı kırardım. Hükümetle yakınlaştıktan sonra da devrim ordusuna bilgi sızdırırdım, bendeki kafa kimsede yok :a:

Güzel bir meyve yemeye çalışırdım. Oda çoğu meyveyi harcadı.

Fakat 100 milyon beliden başlıyor meyveler. Yani 100 milyon beliye en en en dandik meyveyi yiyebiliriz arkadaşlar.

100 milyona zoan yoktur herhalde. Şimdi en güçsüz hayvanı düşünüyorum. Sincap zoanı olsun hadi. O da insana tırmanma, zıplama ve güçlü dişler verir. Yani 100 milyondan fazladır herhalde zoanlar. En dandiği bile.

Paramecia'ya bakarsak en başta gördüklerimiz en ucuzdur fakat kilo meyvesi, bomba meyvesi, Alvida'nın meyvesi falan da 100 milyon üstüdür sanki?

100 milyona meyve bulmak baya zor olur gibi.

Kılıç mılıç kuşanırdım ya da şeytan meyvesi bulurdum işte güçlenmeye yönelik harcardım. Malum devir kötü.. :D

Şeytan meyvesi alır yerdim, bir süre güçsüz korsanları avlar param çoğalınca bir gemi alırdım sonra tayfa kurup korsan olurdum.Ayrıca kendime birkaç tane silah dükkanı açardım.

Herkesin uğrak yeri olduğundan Sabaody'de kılıç dükkanı açar, gelen korsanları hükümete ihbar edip parayı kırardım. Hükümetle yakınlaştıktan sonra da devrim ordusuna bilgi sızdırırdım, bendeki kafa kimsede yok :a:
İki günde öldürürlerdi seni bu kafayla. :(
Kid kendi bıçaklarınla öldürürdü seni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık