Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Kılıç Üçlüsü Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lanetli kılıçların kullanıcısına ölüm getirdiği söyleniyor lakin bizim Zoro kendisinin şansına karşılık Sandai Kitetsu'nun lanetini karşılaştırdı ve Zoro galip geldi. Lanetli kılıçlara herkes el süremiyor (Luffy el sürdü ölmese bari) Bu lanetli kılıçların tesir etmeyeceği dünyada kişiler de olabilir mesela Zoro onlardan biri bu yüzden yanında bir tane Lanetli kılıç muhakkak olacaktır. :ehe::ehe::ehe:

Nidai ve Sandai dövülerek nihai kılıç Shodai Kitetsu oluşturulabilir. Zoro'ya en çok bu kılıç yakışır. Muhtemelen alacağı diğer kılıç Enma olacak ve yaptıkları hizmetlerinin karşılığı olarak Hiyori ve Momonosuke seve seve kılıcı Zoro'ya verecekler. :fool:

Üçüncü Kılıç kesinlikle Shusui olacak çünkü Zoro bileğinin hakkıyla aldı. Wano'da adetlere göre ölen kişi kılıcıyla gömülüyormuş. Shusui'nin Ryuuma'nın mezarına gömülmesi söyleniyor ama zaten ortada Ryuuma'nın mezarı yoktur. Triller Bark'ta kaldı o ceset. Zoro bu konuyu anlatacaktır Hiyori, Kawamatsu ve Gyukimaru'ya ve o kılıcı istemeyeceklerdir. :good:

Yani kısacası Zoro yanına Shodai Kitetsu'yu, Enma'yı ve Shusui'yi alır. :at:

nma zaten zoroda kalacaktır prenses ona verdi dokuz kızıl kız ordaydı önce taşıyamaz dediler ama sonra taşıyacagını anladılar kabul ettiler zoroda kılıcı aldı birde o nidai alacak yeter işte

Wado, Enma ve Nidai ile Wano'dan ayrılır.
Enma net bir şekilde karartıp imzasını atacağı kılıç. En iyi 12 kılıç kalitesine kendi eriştirmiş olacağı için seri sonuna kadar kendinde kalmasını bekliyorum. Zoro'ya çok uygun bir kılıç.
Wado zaten seri sonuna kadar gidecek bir kılıç. Bırakması ancak Kuina'ya verdiği sözü tuttuktan sonra mümkün.
Nidai'yi kesinlikle almalı. Sandai Kitetsu ilk 50 arasında bile değil, yakışmıyor Zoro'ya.

Seri sonu:
Enma (Karartılıp En iyi 12 Kılıç seviyesine çıkartılmış)
Shodai Kitetsu
Wado

Wado, Enma ve Nidai ile Wano'dan ayrılır.
Enma net bir şekilde karartıp imzasını atacağı kılıç. En iyi 12 kılıç kalitesine kendi eriştirmiş olacağı için seri sonuna kadar kendinde kalmasını bekliyorum. Zoro'ya çok uygun bir kılıç.
Wado zaten seri sonuna kadar gidecek bir kılıç. Bırakması ancak Kuina'ya verdiği sözü tuttuktan sonra mümkün.
Nidai'yi kesinlikle almalı. Sandai Kitetsu ilk 50 arasında bile değil, yakışmıyor Zoro'ya.

Seri sonu:
Enma (Karartılıp En iyi 12 Kılıç seviyesine çıkartılmış)
Shodai Kitetsu
Wado
Buna anca like atılır.

+1

Wado
Enma
Nidai
Hala fikrim değişmedi hatta son bölüm den sonra daha da ikna oldum.

Sandai kitetsu'nun kaido veya king savaşın dan sonra kırılıcağnı düşünüyorum. Oda nidai kitetsu'yu bence boşuna işlemedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık