Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Monet'e Yaptığı Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar 2 yıl aradan sonra Logia olanlara haki dışında zarar verebilecek bir teknik mi çıktı ? Sanji vs Vergo dövüşü başlamadan önce bıraktım okumayı.
Yok teknik çıkmadı. Millet, logia meyveye sahip karakterlerden hakisiz kan geleceğini iddia ediyor.

Tartışacak konu açarsınız anlarım da biraz mantıklı konu açın arkadaşlar. Konu açmak için konu açmayalım lütfen.

Yok teknik çıkmadı. Millet, logia meyveye sahip karakterlerden hakisiz kan geleceğini iddia ediyor.

Tartışacak konu açarsınız anlarım da biraz mantıklı konu açın arkadaşlar. Konu açmak için konu açmayalım lütfen.

Bu konudaki mantıksızlıkları açıklarsan sevinirim. En azından bundan sonra açarken aklımızın bir köşesinde bulunur.

Bu konudaki mantıksızlıkları açıklarsan sevinirim. En azından bundan sonra açarken aklımızın bir köşesinde bulunur.
Art niyetli demedim öncelikle bunu söyliyim.

Logia bedenine sahip bir karakterden kan getirebilmek için asıl bedenine temas etmen lazım. Asıl bedene temas etmenin yolları; kairoseki, haki, yami yami no mi. Şimdilik bunları öğrendik. Haki ile ilk saldırıda uyardı. Bak ben haki kullanıyorum ama sen beni ciddiye almıyorsun' anlamında. Sonrasında hakisiz saldırdı; umarım tatmin olmuşsundur. Sense gitmiş haki ile mi saldırdı diye konu açıyorsun? Konu açmak için konu açmışsın.

Art niyetli demedim öncelikle bunu söyliyim.

Logia bedenine sahip bir karakterden kan getirebilmek için asıl bedenine temas etmen lazım. Asıl bedene temas etmenin yolları; kairoseki, haki, yami yami no mi. Şimdilik bunları öğrendik. Haki ile ilk saldırıda uyardı. Bak ben haki kullanıyorum ama sen beni ciddiye almıyorsun' anlamında. Sonrasında hakisiz saldırdı; umarım tatmin olmuşsundur. Sense gitmiş haki ile mi saldırdı diye konu açıyorsun? Konu açmak için konu açmışsın.
Sen konuyu bence düzgün oku lütfen sadece başlık kısa olsun diye o şekil yazdım. Belki böyle bir saldırı türünün zeminini hazırlıyordur Oda. Zaten ben kesin yaptı diye öne sürmüyorum. Hatta sizin düşüncelerinizi almak için anket şekline getirdim.

İlk saldırısında kullanmadan nasıl kanatıcak ki?Bir arkadaş tashigi tuttu öyle vurdu demiş de tutsa bile sadece tuttuğu bölgeyi hakisiz kesebilir ki suratını tutmuyor gördüğüm kadarıyla.Yani hakisiz kesmesinin benim gözümde imkanı yok.Ha belki taş atmıştır belki slash atmıştır bilemem ama haki kullanımı kesin en azından bana göre

Kinemon Ace'i ateş halindeyken kesip zarar verebilirse, benzer bir teknikle Zoro'nun da Monet'i kesebilme ihtimali var.

Ortada Kinemon faktörü varken,Zoro'nun seri başında söylediği sözler varken hala ısrarla Logia kullanıcısına zarar vermenin tek yolunun hakiden geçtiğini söyleyen arkadaşların algı yetilerinin kapsamından endişe duyuyorum.
Zoro'nun seri başındaki söylediği sözler haki kapısına çıkmıyor mu zaten?

Ortada Kinemon faktörü varken,Zoro'nun seri başında söylediği sözler varken hala ısrarla Logia kullanıcısına zarar vermenin tek yolunun hakiden geçtiğini söyleyen arkadaşların algı yetilerinin kapsamından endişe duyuyorum.
zoronun söyledikleri neydi hatırlayamadım benim bildiğin kadarıyla hakisiz loggia kesilemez kinemon ateşi kesebiliyor ama diğer logiaları kesebileceğini zannetmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık