Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Monet'e Yaptığı Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk saldırısında haki var slashlara haki eklenemediği nerde söylendi ki zaten zoronun kılıç ustalığı meziyetlerinden biride bu uzaktan saldırı yapabilmesi mihawk gibi.zoronun haki ile kesmesi için illa kılıcıyla logiaya dokunmasına gerek yok adamın ustalıkta yönlendiği yol bu her kılış ustası uzaktan saldırı yapamaz sın arcta amiraln dediği gibi uzaktan saldıraniliyor işte bu bir sorun!! Eğitimindensonrada hakiyi öğrendi ve monetide bu şekilde onu kesebileceğini kavrasın die çizdi. Son saldırısındaysa monet kesilip ölücem korkusuyla benliğini kaybetti ve hakisiz kesilmesine rağmen korkusundan arınıpta toparlayamadı bedenini buda zoronun onunla aynı kategoride olmadıgını gösterme şekli aşağılama şekli işte bizim kılıç ustamız bu denli güçlü.

Mahir abiğğ 4 yıldır her şeye bir kılıf bulmayı başarıyorsunuz bu yoldaki istikrarlı ilerlemenizden dolayı sizi tebrik ediyorum vallahi :D
Karı kessin karı kesen tekniği olsun , ateşi kessin ateş kesen tekniği olsun , buzu kessin olsun , suyu kessin olsun aman haki kullanmasında :D Neden abi neden bu adam haki kullanamıyor niye yani :D
Zoro ve bilimum kılıç ustasına haki yakışmaz, element kesmek daha havalı geliyor. :cool: :D

Abi yapmayın haki kullansa kan gölüne dönerdi orası. Lol ağızı ile Dariustan ulti yemişe dönerdi. 2. saldırı için diyorum tabiki. İlk slahta haki olduğu su geçirmez bir gerçek. Bilmediğimiz bir yöntem yok ise.

Abi yapmayın haki kullansa kan gölüne dönerdi orası. Lol ağızı ile Dariustan ulti yemişe dönerdi. 2. saldırı için diyorum tabiki. İlk slahta haki olduğu su geçirmez bir gerçek. Bilmediğimiz bir yöntem yok ise.
Hakisiz kesdi diyorsun kan gölüne yoksa dönerdi diyorsun haki kullandı bana göre ama farklı bir çeşit haki olamaz mı?

yada haki kullanmadıysa moneti nasıl kesiyor hadi kesdi diyelim monet niye birleşemiyor?

Alpamis

Hakisiz kesdi diyorsun kan gölüne yoksa dönerdi diyorsun haki kullandı bana göre ama farklı bir çeşit haki olamaz mı?

yada haki kullanmadıysa moneti nasıl kesiyor hadi kesdi diyelim monet niye birleşemiyor?
Kardeşim korkudan tamamen Tashigi bile açıklıyordu sanırsam.Birisi çok korktuğunda hani kıpırdayamaz eli ayağı boşalır ya şok geçirirmiş gibi bence tamamen öyle oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık