Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoro vs. Shogun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano, Zoro'ya niye diz çöküyor anlamadım? Kaido'yu o mu yenecek? Nasıl ki Dof varken Vergo'yu yenen on planda olmazsa Kaido varken shogunu yenen de ön planda olmaz. Luffy ön planda olur. Luffy'e minnet duyarlar.

Kaldı ki ben Zoro'nun amiral seviyesi bir adamı yenebilecegini sanmıyorum. Bence iki yikimcidan birini alır. Shogun başka birine kalir.

Shogun Mihawk çıkar belki.Dof stili Kaido ile iş çevirip ülkesini ele geçirmeye çalışıyordur.Böyle Zoro Mihawk'ı yenemez rezil olur.Bi 500 bölüm daha bekleriz :D

Shogun beklentilerin aksine malın teki çıkacak bence. Yüksek ihtimal shoguna hizmet eden fazlasıyla güçlü bir kılıç ustası olacak ve Zoro nun rakibi de o olacak. Shogunu indirecek yani tek atacak olan ya luffy olacak ya da halktan biri. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa Zoro nun lanetli iki kılıcından biri hala sağlam değil mi? Kırılırsa o kırılır.

Garip bir konu. Olup olmayacağı belli olmayan bir şey. Ki Shoguna amiral seviyesi deyip Zoro yener demek de garip. Direkt Shogunla Zoro karşı karşıya gelmez. Gelse de bir etkisi olmaz. Bir kılıç kırılıyorsa da wado ichimonji niye kırılsın? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık