Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro, Tüm Kek Adası Arkı'nda Olsaydı, Kimi/Kimleri Alabilirdi?

VE

Evet eve evet sevgili forum, yine Zoro içeren bir konu ile karşınızdayım. Çok uzatmadan hemen olayı anlatayım. Eğer Zoro Tüm kek adasına gitseydi ne olurdu? Ne değişirdi? Kimi veya Kimleri alırdı? ben ilk olarak tayfa bütün halinde gitse daha güzel ve mantıklı bir arc okuyacağımızı düşünüyorum. İsteyen sadece kimi veya kimleri alırdı onu yazsın, isteyen ise hem kimler ile karşılaşıp alabileceğini hem de nelerin değişebileceğini yazabilir.

Şimdi Nami ne diyor bakalım.
Evet gördüğünüz gibi bir savaşa girecek olsaydık Zoro ve diğerlerini de getirirdik diyor. ( Bakın Zoro ve diğerleri :a: Mangaka nasıl ayırıyor ama reisi, halbuki sadece diğerleri de diyebilirdi :D) Buradan yola çıkarak zaten hepimizin bildiği Zoro'nun tayfa gücünde Luffy ile beraber en önemli faktör olduğunu görebiliriz.

Şimdi ben fikrimi buraya yazayım; Bana göre Zoro, Smoothie'yi alacağı kesindir. Çünkü Oda, Smoothie bu kadar güçlüyken o kadar arka plana koydu ki, neredeyse karakteri görmedik bile. Bu da bana bunu düşündürttü; demek ki Zoro olsaydı Smoothie ile karşılaşacaktı.Devamın da ise arc içinde bir çok dövüş oldu, Bu yüzden Zoro Smoothie ile son anlarda kapışacağı için ondan önce belki Oven, Daifuku veya Snack den birini de alabilirdi.
Olay bundan ibaret fikirlerinizi merak ediyorum...

Son düzenleme:
Cracker ile ormanda ilk karşılaştıklarında ''Luffy bunu bana bırak sen devam et'' derdi ve Cracker ile rakip olurdu gibi geliyor bana. Bu dövüşü kazansa da oldukça büyük handikaplar alacağından dolayı kaçışları esnasında önlerine çıkan sıradan insanları kesip kaçış yolunu açardı daha da birşey yapamazdı muhtemelen.

Kimseyi alamazdı. O ark Luffy dışında kimseyi sonuçlanacak bir dövüşün içine sokmayı planlamadı Oda. Zoro da gelse bu durum değişmezdi bence. Smoothie ile dövüşe girerdi. Kılıçlarından biri yamulurdu, o da fiyakali bir iki hareket yapardı. Wano’da da yeni kılıcına kavuşurdu işte ne güzel. :D

Oda bir iki hareket yaptırırdı zoro’ya ve yine yenilirlerdi. Smoothi falan henüz zoro’yu aşan adamlar. Bm’nin baskınlığı hat safhadaydı kaçmakla geçti arc zaten. Luffy bile ayna dünyasında dövüştü. Dövüş yapılacak bir arc değildi yani.

Zoro ve diğerleri oraya gitseydi ark baska islenebilirdi. Örneğin Koca Ana hariç Koca Ana'nin tayfasina ciddi zarar verilirdi. Luffy 2 tatli komutani almis, Zoro'da digerini alirdi, Sanji birini alsa Franky Oven vs derken Koca Ana haric tayfasina ciddi bir yikim gelirdi. En azindan öyle olmasini isterdim.

Evet gördüğünüz gibi bir savaşa girecek olsaydık Zoro ve diğerlerini de getirirdik diyor. ( Bakın Zoro ve diğerleri :a: Mangaka nasıl ayırıyor ama reisi, halbuki sadece diğerleri de diyebilirdi :D) Buradan yola çıkarak zaten hepimizin bildiği Zoro'nun tayfa gücünde Luffy ile beraber en önemli faktör olduğunu görebiliriz.
Eline sağlık, diğerleri kim acaba? :D Zoroyu kimlerin önüne koymuş mesela merak ettim:oleyo2: Bu arada bence çift haneli tatlı komutanlarından bir kaçını alırdı. Luffy gibi hard dövüşe girse tek hanelilerden baya tokat yerdi. Ciddi dövüşe sokmazdı zaten Oda malum sonuçtan sonra Japonyada adama kılıçla saldırırlardı :oleyo2: Wanoya sakladı karakteri zaten ama öyle böyle saklamadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık