Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Zoro, Kurozumi ve Shimotsuki Üçgeni

Sizce hangi soyla bağlantısı çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    35

Üye silindi 1004

Zoro'yu pirinç tarlasında kırbaç yiyen Wanolu yapmak için ne kadar çok çaba harcadı bu forum.

Eğer Zoro İkisinin karışımı ise ya da Kurozumi ise bu Ushimaru abimiz ne ayak? Adam aynı Zoro tip olarak. Bence Zoro, Ushimarunun oğlu çok çok çok büyük ihtimal :D

Direkt Ryuma'nin torunu çıkacak bence reankarnasyonu değil ama fark belli olsun.
Bu 800 yıl öncesi muhabbetine Zoro'yuda katacaktir.

Şitboksuki çıkacak lakin inşallah Kurozumi çıkar.
Bana daha çok Kuina ve hocası Shimotsuki çıkacakmış gibi geliyor. Elli sene önce ülkeden ayrılan Shimotsuki'nin yaptığı kılıç Kuina'nın ailesinden miras kalan bir kılıçtı. Zoro'nun hocası desek Shimotsuki köyünün lideri gibi bir şey. Devrim ordusu geldiğinde o ilgilenmişti sanki.

Eğer Zoro İkisinin karışımı ise ya da Kurozumi ise bu Ushimaru abimiz ne ayak? Adam aynı Zoro tip olarak. Bence Zoro, Ushimarunun oğlu çok çok çok büyük ihtimal :D
@Roronoa Zoro 'ya da yazmıştım, ülkeden o zaman kaçması sıkıntı diye. :D East Blue'da Shimotsuki diye bir köy olduğunu bildikleri de geçmedi. East Blue'ya kadar götürmeleri çok ilginç olur. Shimotsuki çıkarsa bence Kozaburo üstünden yapılır.

Bana daha çok Kuina ve hocası Shimotsuki çıkacakmış gibi geliyor. Elli sene önce ülkeden ayrılan Shimotsuki'nin yaptığı kılıç Kuina'nın ailesinden miras kalan bir kılıçtı. Zoro'nun hocası desek Shimotsuki köyünün lideri gibi bir şey. Devrim ordusu geldiğinde o ilgilenmişti sanki.

@Roronoa Zoro 'ya da yazmıştım, ülkeden o zaman kaçması sıkıntı diye. :D East Blue'da Shimotsuki diye bir köy olduğunu bildikleri de geçmedi. East Blue'ya kadar götürmeleri çok ilginç olur. Shimotsuki çıkarsa bence Kozaburo üstünden yapılır.
Oda onu halleder reyiz :D Çünkü temas ettiği şeylerin çoğu hep Shimotsukilerle ilgili. Bir de tilki var zaten onunla arasında garip bir şey oluştu. Birbirlerini öldürmek istememeleri falan :D

Reenkarnasyon bence sadece D’ler arasında olan bişey Zoro reenkarne çıkmaz :D D.’nin iradesini devralmak diye bahsedildi hep
Ushimaru kesin pederi ama soy kimin soyu o önemli

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık