Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoldyck vs Hayalet Takımı

Lucilfer gerçek gücüyle dövüşürse Zeno'yu alır bence. Adam gibi teknik kullanmayıp Zoldycklerin yeteneklerini çalmaya çalıştığı halde Zeno kendini feda etmeden adama net bir saldırı yapamadılar. Zaten Zoldycklerin zirve isminin Silva olduğunu düşünüyorum.

Zoldyck sülalesi hepsini harcar.Işıklar kararınca liderleri paket yapılan bir takımdan çok şey bekleyemiyorum. :/
Zoldyck ailesinde yaş arttıkça güç seviyesi de artıyor sanırım.Büyük büyük dedeleri yarısını alır zaten.Netero ayarında adammış.Zeno ve Silva da inanılmaz güçlü.Suikastçiler affetmez.

Zeno,Neteroyu överken onun ile bir paranın iki yüzü gibiyiz ama onunla kesinlikle denk değilim sonuçta o dedem ile dövüşüp hayatta kalmış biri.

Böyle hayvani dedeyi ise bütün örümcekler zor durdurur daha birçoğunun Zazanı yenip yenmeyecekleri garanti değil.

Zoldyck ailesi çok ağır basmış. Zeno'nun dedesi çok farklı bir seviyede. Zeno Netero'yu överken, dedemle savaşıp hayatta kalan tek kişi diyor.
Dedesi Netero'ya bile fazla geliyor. En ağır top bu adam. Bunu tutacak kimse yok.
Şimdi Zeno teke tekte Chrollo'yu tutsa.
İlumi teke tekte hayaletlerin hepsinden güçlü sayılır.
Silva desen bunu da tek kimse tutamaz. Hayaletlerin yarısı çöp zaten. Hisoka da yok. Hayaletler ezilir.

Zoldyckler alır kesinlikle. Maha anlatıldığı kadarıyla inanılmaz güçlü. Örümceklerin pek bir etkisi olmaz durum böyle iken.

12 burçla kıyaslamaya çalışan olmuş ama Ging zaten ap ayrı bir yetenek herif bildiğin dahi olarak gösterildi bir iki sayfada alay eder gibi şov yaptırdı mangaka herife ki 11 tane daha karakter var hadi yarısı sağlam dövüşçü olsun gene tartışma konusu olamaz :) Zoldyckler kıyaslaması güzel olmuş burada dikkat edilmesi gereken olay Maha,mangada geçtiği seviyede olamaz şuan o dönemlerde başkanla kara kıtadan sağ kurtulan insanlar arasında dedemiz,şuan başkandan bir tık güçsüz olsa zoldykler tokatlar ama dede salmışsa bu işleri güçten düşmüşse örümcekler acımaz ..

Chrollo Zeno ve Silvayı tutsa,İllumi birini alsa,killua da birini oyalasa,Alluka gibi bir büyük gücü o kalanlar dengeleyebilir mi ? acaba.Hayalet takımını sevdiğimden onlar için en iyi senaryoyu yazdım ama yinede Zoldycklar ağır basıyor.

Netero vs hayalet takımı win netero. Eğer maha varsa hayalet takımı teke tekte alır, tabi luciferi baya güçlü bekliyorum hadi teke tek alamasın. Maha yoksa çekişmeli olur ama zoldyckler alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık