Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Sengoku hafife alınmamalı.
İkisi zirve dönemlerinde başa baş dövüşürler gibime geliyor. Sonucu kestirmek güç...

Ray-san'ı daha çok sevdiğim için Rayleigh dedim. Ama Sengoku'da alabilir.

Bilgilerin yazımı ve sunumu çok farklı gibi geldi. Sengoku alemleri dize getirmiş gibi anlatılmış. Biraz daha objektiflik lütfen.
Sengoku için:
* "Birçok kişi tarafından serideki en zeki karakterlerden birisi olduğu söylenir. " demişim. Kütüphanede özellikle zekası yazılmış. Başka karakterlerde zeka güç olarak verilmiyor genelde. Anket bile zeka ile ilgili.

* "Garp Marco'yu durdurduğunda sana böyle bir emir vermedim diyerek Haki'sine güvendiğini göstermiştir." demişim. Böyle yazılar gördüğüm için ekledim. Burada eleştirine katılabilirim.

Rayleigh için:
* "Haki deyince akla gelen ilk karakterlerden bir tanesidir." demişim. Bunu genel kanıya göre yorum diye ekledim.

* "Giyinişi ve gözlük gibi birçok sebepten dolayı zeki bir karakter olduğu düşünülmektedir." Daha önce böyle bir şey yazan var mı bilmiyorum. Bunu tamamen şahsi görüşüm olarak yazdım.

İkisi için de 9 tane özellik ekledim eşitlik olsun diye. Nerede Sengoku'ya çalışmışım anlamadım.
Amiralleri savunuyorum diye göze batıyorum galiba. :D

Roger için Garp
Dünyanın diğer en büyük gücü için Sengoku
Güzel bir savaş olur kazanan Sengoku olur.

Son gelişmeler neticesinde tüm inancınla derim ki Sengoku, Ray'i fena döver. Bildiğin sopalar. Eğer dövüşün bir noktasında Ray başabaş olduklarını düşünürse Madara'nın meşur lafını düşünüp iliklerine kadar korkuyla sarsılmalı

'Bir yetişkin çocuklarla tüm gücüyle mi savaşır'

Böyle bi şeydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık