Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Monkey D. Garp vs. Zirve Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    258
Bastım Garp'a. Adam sonuçta Şenks'in kaptanını ölüme yaklaştıracak kadar güçlü. Şenks kendi kaptanı kadar olamamış. O yüzden zirve hallerinde birbirlerine denk değil diyorum. Garp iki sevgi yumruğu ile dağıtır Şenks'in bebeksi yüzünü :)

Bilemiyorum. Zirve Garp'ı nasıl değerlendirdiğimize bağlı. Zamanında Roger'a en çok sıkıntı çıkaranmış kendileri. Fakat vakti zamanında Smoker da Luffy'ye en çok sıkıntı çıkaranlardan biriydi. Eğer Garp, Roger'a sıkıntı çıkarabilenler içinden, buna en çok yaklaşan kişiyse Shanks alır bunu.

Torununu kötü yola teşvik eden adamı görmüş bir Dede var bu karede.Garp Sakazuki gibi bir adalet sahibi olsaydı denizciler akşam yemeğinin yanında Garpın şenksten sıktığı haki suyu içerlerdi :D yanında da roo eti.Oh mis
Garp madem shankse okadar sinirli neden izledi sadece ? İlla akainunun adalet anlayışına sahip olmak gerekmiyor çünkü akainu da ecel terleri döküyor.
Akainunun torununu da mı korsan yaptı yoksa :D

Garp madem shankse okadar sinirli neden izledi sadece ? İlla akainunun adalet anlayışına sahip olmak gerekmiyor çünkü akainu da ecel terleri döküyor.
Mangaka çizse savaşı geri durcaklarını mı düşünüyorsun cidden.Wb nin karşısına dikilmiş amiraller ve paso Roger kovalamış bir adam şenksten korkacaksa şenks gitsin kral falan olsun.

Ben Shanks alır diyorum.
İki isim hakkında da fazla bir şey bilmiyoruz ama şimdi mantıken düşününce zirve garp yonko üstü ise Roger öldükten hemen sonra yanına 3 amiral, Sengoku'yu, Kong'u alıp tüm yonkoları tek tek indirmesi lazımdı. Ha eğer Katakuri gibi 1 vs çok atmayan biriyse neden Shiki'ye 2 kişi giriştiler.

Orda Garp Shanks'a dalsa Garp vs Shanks olmaz.Denizciler vs korsanlar olur ki kişisel sebeplerinden dolayı o hareketi yapamaz zaten.

Ayrıca her şeye mantık bulmaya çalışmaya gerek yok bence.Oda'nın oraya Shanks'ı getirme amacı savaşı bitirmekken Garp'ı ona saldırtarak yeni bir savaş başlatamazdı doğal olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık