Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zaraki Kenpachi vs. Dracule Mihawk

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Kimse yazmamış hemen yazam;
farklı iki evren karşılaştırılır be ne anlamı var, sonuçta diğer zamanlarda forumda atom parçalıyoz :S

Zarakiyi alırsa bi Zoro alır. :cool:

Zararlı çok fena tokatlar. Mihawk 30-40 tık aşağısı Zaraki'nin. Op'dan Shanks hariç alacak karakter yok Zaraki'yi.
Mihaktan 30-40 kat üstün ama Shanks alır.
Enteresan ve o kadar da ilginç ben bile Mihawkı bu kadar gömmem :D

Zaraki çok fena tokatlar. Mihawk 30-40 tık aşağısı Zaraki'nin. Op'dan Shanks hariç alacak karakter yok Zaraki'yi.

Not: Gerçi Zaraki'nin hangi hali acaba? Son bankaili hali ise dediğim geçerli.

Visionaryyi yenmişti sanırım Zaraki shikai ile. O adam tüm op evrenini teklerdi büyük ihtimalle.
Grammy'i yenmişti evet, ancak OP evrenini tekleyecek bir şey göstermedi. WB'nin ya da Garp'ın karşısına çıksa büyük ihtimal kendini sinek olarak hayal edip uçup gitmek isterdi.

Üç büyükler arasında evren sıralaması;

1-Naruto(Ayı yaratan, ayı ortadan ikiye kesen, ay boyutu meteor yaratan, şehir parçalayan, şehir havalandıran adamlar.)
2-One Piece-Bleach eşit olarak görüyorum.

Mihawk seri buz dağını falan kesiyor mücadele eder bence
Benim için evrenler arasında net bir fark var o yüzden çok fark görüyorum. Yani Mihawk'a özel değil. Bence Wb'yi felan da tokatlar Kenpachi :)
İki evrenin zirvelerine bakalım Aizen-Bach ve Roger bence ilk iki isim çok ağır basıyor. Kenpachi de kendi serisinin en güçlü karakterlerinden biri zaten. Yeni Deiku Kenpachi olurdu bu vsden sonra :)
Bleach'de Naruto'da genel olarak Op'dan daha güçlü bence. Sadece dayanıklılık olarak Op zirve duruyor. Ancak diğer seriler dayanıklılık açığını savunma ile kapatıyor.

Benim için evrenler arasında net bir fark var o yüzden çok fark görüyorum. Yani Mihawk'a özel değil. Bence Wb'yi felan da tokatlar Kenpachi :)
İki evrenin zirvelerine bakalım Aizen-Bach ve Roger bence ilk iki isim çok ağır basıyor. Kenpachi de kendi serisinin en güçlü karakterlerinden biri zaten. Yeni Deiku Kenpachi olurdu bu vsden sonra :)
Bleach'de Naruto'da genel olarak Op'dan daha güçlü bence. Sadece dayanıklılık olarak Op zirve duruyor. Ancak diğer seriler dayanıklılık açığını savunma ile kapatıyor.
Bende kazanacağını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık