Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Z

Gerçekten bence de yaşlı olmasa işte Dyna taşlarına falan tenezzül bile etmezdi zaten filmde en saçma bulduğum konu bu bu adamın astı Modo Modo no Mi yemiş iki kere Z'ye dokunsa Z 38 yaşında Amiral olduğu yaşa döner yani Prime zamanı e filmde bu herifin Prime zamanında Roger ve Beyazsakal ile savaşacak gücü olduğu söyleniyor böyle bir adam niye bomba kullansın adamın kendisi kitle imha silahı gibi zaten. Bence Zephyr ölmek istedi o yeni dünyayı bitirme planı hikayeydi sadece kendine ölecek bir yer arıyordu hepsi bu, yoksa dediğim gibi 38 yaşına döner o adada Kizaru'yu da Luffy'i de gömerdi bence. Sonra emekli olmuş Garp ve Sengoku'nun yanına gider "madem emekliyiz bir çılgınlık yapalım" derler onlarda Prime zamanına döner sonra 4 güne Yonko'ları teker teker elden geçirirler sonra tabi Yonko'lar düşünce kötülük sona ermez çünkü Dünya hükümeti sapıtır sonra zaten uyuz oldukları hükümeti 3 günde bitirirler al sana mutlak barış sonrada can sıkıntısından One Piece'i bulurlar SON.
O aynı saçmalık Wano'da, Shinobu'da da var. Momo'ya dokunduracağına Zoro veya Luffy'ye dokundursa ikisinden biri ben bu adaya fazlayım gidiyorum derdi.

Bu arada Z kaliteli bir karakterdi. Neden geçmiş efsaneler arasında yerini almadı, seriye dahil olmadı bilmiyorum. Gerçi bu tarz karakterlerin altında eziliyor Oda. Kendi çizdiği şeyin altında kalan mangaka da ne bileyim ölsün gitsin ya :/

Başlarındaki moruklar biliyor ama. Denizciler de onlardan habersiz tuvalete bile gidemeyeceğine göre... :d
Öyle ama kim bilir ne anlatıyorlar denizcilere bu yaşlı moruklar,bu pislik kutsalları neden bu kadar koruyorlar mesela.Birine(kutsallara) bir şey olsa amiral damlıyor ne iş.Gitmiyorum lan desin koskoca amiral.

Direk görevden men ederler diyorsun anladım.

Peki bir amiral çıldırsa kutsalları tamamen öldürmeye çalışsa,o amiralin işini çekebilirler mi hemen ?
Başka bir amiral mi durdurur yoksa ne olur ?
Bence önce başka bir amirale veya Garp, Sengoku gibi kişilere emir verirler. Olmadı CP0 gibi örgütler halleder. Eğer o da olmazsa hükümetin karanlık kişilerinden biri halleder bu işi.
Hatta bir amiral değil, olası bir darbeye karşı bile önlem almışlardır bence.

Bence önce başka bir amirale veya Garp, Sengoku gibi kişilere emir verirler. Olmadı CP0 gibi örgütler halleder. Eğer o da olmazsa hükümetin karanlık kişilerinden biri halleder bu işi.
Hatta bir amiral değil, olası bir darbeye karşı bile önlem almışlardır bence.
Bu kutsalları tamamen öğrendikten sonra bunlara yaverlik eden amiraller bayağı bir linç yiyecek gibi duruyorlar.

Bu kutsalları tamamen öğrendikten sonra bunlara yaverlik eden amiraller bayağı bir linç yiyecek gibi duruyorlar.
Katılıyorum. One Piece evreninde bir noktada Dünya Hükumeti illaki herkesin nefret ettiği bir konumda olacak. Başka türlü Luffy'nin bunları yıkması halkın gözünde bir meşruiyet kazanmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık