Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yüzden Fazla Bölüm Sayısına Sahip Animeler

Ginga Eiyuu Densetsu başlamıştım da çok eski grafiklerden dolayı sarmadı pek uchuu kyodai de baktım o sarmadı açıkçası yu yu hakusho başlayıp bırakmıştım tekrar başlicam galiba ona son olarak saiki kusuo her bölüm farklı hikaye olduğu için pek tarzım gibi gelmemişti sonradan değişiyorsa başlayayım
Hayır, episodik ilerliyor.

Sen yaşıyor muydun ya, @erdemexi ?
askerlik , sonra iş nişan falan yaptık anca kendime vakit kaldı :) ara ara uğruyodum siteye de üye girişi yapmadan bi doalnıp çıkıyordum :)
Owari No Seraph.24 bölüm izle mangaya geçersin
Tate no Yuusha no Nariagari buda 25 bölüm 3.sezonu gelecek
Jojo bizarre Adventure part 6 ya kadar izle
Kimetsu No yaiba
Attack on Titan.
öyle uzun çok yok.
jojoya bakıcam diğerlerini izledim :)

Nanatsu no Taizai var animesi bitmek üzere zaten toplamda 100 bölüm falan ediyor o da.
ilk sezonu izlemiştim ama bu kadar biriktiyse tekrardan başlarım
Yüz bölüm değil ama her biri 25 bölümden 3 sezon Bakuman var
izledim :)

eyeshield 21 spor komedi sarabilir.
Detective Conan kimse yazmamış galiba
Baki serisi bütün sezonları ile toplamda 100 bölümü geçer yeni sezonu ile birlikte.
100 bölüm olmasa da Monsteri ben çok severim.

eyeshield 21 spor komedi sarabilir.
Detective Conan kimse yazmamış galiba
Baki serisi bütün sezonları ile toplamda 100 bölümü geçer yeni sezonu ile birlikte.
100 bölüm olmasa da Monsteri ben çok severim.
Detective Conan izleyen yoktur muhtemelen, ben bir ara indirip saklıyordum izlerim diye ama fırsat olmadı, zaten indirirken yoruldum ve bıraktım.

Başlamak cesaret ve işşizlik ister. Yan eserlerle beraber neredeyse 1500 bölümlük bir animeye eşdeğer ve hala devam etmekte.

Peki arkadaşlar
Olgun insanlara hitap eden konusu derin ortacag, savaş, aksiyon ağırlıklı önerebileceğiniz manga yada anime varmidir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık