Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Normalde her halt yasaklı zaten. Çok saçma turnuva. Adam 1 elde oyuna 5 kart sokuyor ama biz monster reborn kullanmıyoz peh.
Stratejiyle sokuyordur onu tek kartla değil. :D Tabii destesine göre tek kartla çok iş yapabilirsin de.

raigeki çok mu adil kartı oynadıgın an rakibin tüm canavarları ölüyo bir bedelide yok :D
O yüzden limitli zaten 1 tane alabilirsin önceden o da yoktu.

Onlar çok eski kartlar.Adamlar şimdi yepyeni güçlü paket kartlar çıkartıyor 6 ay 1 sene sattıktan sonra da bu çok güçlü olmuş diye yasaklıyorlar kartları.Öyle ejder kartları vardı.

Son düzenleme:
Yugioh animesinde cok guzel beyin yikiyorlar aslinda cocukken anlamiyorduk.Ben bastan sona seriyi izledimde.

Bildgin illuminati ve masonlugu anlatiyor.Oricalkasun muhru,milenyum parcalari falan.

Çizgi filmde bir kere denk geldim o karaktere. Her uzuv bir kart.

Son anda başı geldi. Ve exodia diye bağırarak birleştirdi bunları. O sırada birkaç flashback falan oldu sanırım.

En sevdiğim karakter sanal komando nedense. Bu kartların isimlerini bir kağıda yazıyordum bir ara. 2006 falandı galiba.
Zaten Exodia bir kere tamamlandı, o da senin gördüğün o sahnede oldu. Sonra kartlar Weevil tarafından denize atıldı.

Seyyah, ekleyin düello yapalım. Biraz önce pvp'de 600 yaşam puanım varken "kartların kalbine" inanarak 4000 puandan maç çevirdim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık