Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Mavi göz düşse üzülürüm 3 tane var zaten napçam o kadar mavi gözü. Zaten desteme bile koymuyorum :D
Maksat koleksiyon olsun :) Ben de senin gibi bir kartın peşine düştüm bir türlü gelmedi. Şu Perfectly Ultimate Great Moth bir türlü düşmedi. Son stagede gerekiyormuş. Ben 48deyim hazırlık olsun diye elde edeyim dedim belki 30-40 defa Weevil'ı yendim ama gelmedi :)

Ben de o kadar kasmıyorum 1 haftadır 48deyim Yugi ve Bakura ile uğraşmaktan stage ile uğraşamıyorum. Onun dışında düşmeyen başka bir kart da Millenium Scorpion. Odion vermiyor o kartı :)
Evet aradığım 3 karttan diğeri o. Olmadı Odion kasıyom onda değişik veriyonu var onla idare etçez :/ Sonuncusuda mıchızrure düşürmek zaten. Enemy kontrolleri de ekleyince bu 3 ü bana uzun süre yeter :D

Evet aradığım 3 karttan diğeri o. Olmadı Odion kasıyom onda değişik veriyonu var onla idare etçez :/ Sonuncusuda mıchızrure düşürmek zaten. Enemy kontrolleri de ekleyince bu 3 ü bana uzun süre yeter :D
Bana Michizure çok çabuk geldi :) 10'ar paket açarsan belki gelir. Serketten bahsediyorsan Kralların Tapınağı yok olunca o da yok oluyor maalesef. Çok riskli bir kart. Aklıma gelmişken tekrar yeneyim şu odionu belki bu sefer başarırım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık