Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Cİpher soldier burn destesi en iyisi şu anda.

Cipher Soldier Warrior tipi canavarlarla savaşınca 2000 atk ve def kazanıyor. Amazon Swordswoman da karşı tarafa hasar veriyor. Bu deste gem de gerektirmiyor fazla.

3 cipher soldier, 3 amazon swordswoman, 3 dna surgery (Sahadaki bütün canavarları warrior tipi yapmak için lazım.) , 3 spikeshield with chain, 2 lava golem destenin ana kartları bunlar haricinde güzel tuzak kartlarıyla destekleyebilirsin. wall of d, floodgate, paleozoic canadia tarzı kartlarla desten baya iyi olur.

Aynen. Dante çıkmış galiba.
Bekliyorum odada. Neyse akşam 11den sonra girersem bakarız.

Son düzenleme:
Cİpher soldier burn destesi en iyisi şu anda.

Cipher Soldier Warrior tipi canavarlarla savaşınca 2000 atk ve def kazanıyor. Amazon Swordswoman da karşı tarafa hasar veriyor. Bu deste gem de gerektirmiyor fazla.

3 cipher soldier, 3 amazon swordswoman, 3 dna surgery (Sahadaki bütün canavarları warrior tipi yapmak için lazım.) , 3 spikeshield with chain, 2 lava golem destenin ana kartları bunlar haricinde güzel tuzak kartlarıyla destekleyebilirsin. wall of d, floodgate, paleozoic canadia tarzı kartlarla desten baya iyi olur.

Bekliyorum odada. Neyse akşam 11den sonra girersem bakarız.
Tamam.

Yugi Muto, skill grandpa card's. Exodia'yı hızlı çağırmak için gerekli kartları koydum ve sağlam bir deste oluşturdum. Arka arkaya 8 kere Exodia çağırdım. 25 kart ama iyi oldu. :D

@Dante13 Müsait olduğunda şu desteyi bir deneyelim. Rövanş isterim. :D
Olur başkan :) Exodia'ya karşı birkaç kart ekleyeyim bari :)

Oyunu açtığımda gelirim odaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık