Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Oyunda sağlam desteler kurmak yerine, karakterleri açıp onların desteleriyle düellolar kazanmaya odaklanmış durumdayım. Dün Yugi Muto'yu kullanarak Kaiba'yı tıpkı animede olduğu gibi Exodia ile yendim. :)

Sağlam desteler oluşturmadan önce karakterlerin ödül olarak verdiği sağlam kartları topluyorum şimdilik. Yakında deste oluşturmaya başlarım.

Ya aslında bende ne kartlar vardı ama oyunu silip tekrar yükledim geçen ay. Tek turda 3 mavi gözlü çağıran adamlar yüzünden arka arkaya yenilgiler aldım ve oyundan soğudum. Şimdi sıfırdan başladım ve ölçülü oynamaya çalışıyorum. @Themiss Sen sormuştun sanırım üçünüzde rookie ranksınız diye. Bir ara platinium seviye olmuştum ama oyunu silince tekrardan sıfıra döndüm. :( Şuan rank kasmıyorum fazla. Gereksiz yere yenilgi sayısını arttırmıyorum.

3 mavi gözlü çağıranlardan biri olarak seni oyundan soguttugum için kusura bakma. Kapıdaki düelloculari yenmek güzel kartlar toplamak için güzel başlangıç . Card trdertra güzel kartlar var. Elinde 9999 gem olmadan harcama . Ben her 3-4 destesen bir tane seçip ona yükleniyorum. Bir deste kuracaksan aynı desteyi 2-3 kere açmak lazım.

3 mavi gözlü çağıranlardan biri olarak seni oyundan soguttugum için kusura bakma. Kapıdaki düelloculari yenmek güzel kartlar toplamak için güzel başlangıç . Card trdertra güzel kartlar var. Elinde 9999 gem olmadan harcama . Ben her 3-4 destesen bir tane seçip ona yükleniyorum. Bir deste kuracaksan aynı desteyi 2-3 kere açmak lazım.
Estağfurullah. Şuan güzel ilerliyorum ama arada bir paket açtığım oldu. 9999 gem yok şuan ama biriktirdiğim zaman dediğin şekilde yapacağım. Şuan elimde sağlam kartlar var. Field spell ve senkro kartlarla rakiplere zor anlar yaşatıyorum. Yusei'in Junk kartlarını kullanıyorum mesela tek turda özel çağrı ile 3 junk canavarı çağırabiliyorum. Zayıf oldukları için genellikle senkro yapıp 9 yıldızlı senkro çağırıyorum hemen. Yada 6 yıldızlı gravity warrior falan çağırıyorum. Şu anlık beni idare ediyorlar. Genellikle de 20-21 kartlık desteler kullanıyorum.

Abi crow için önceki sayfalarda açıklama yapmıştık . Okursan bulursun. Yine söyleyeyim. 5ds evreninde sector security isimli npcyi 5000 düel assesment ve üzeri puan alarak yenmek lazım. O zaman görevi açılıyor .
Biliyorum vardım o sayfada. Yendim zaten sector security i ama gelmedi ondan sordum.

Biliyorum vardım o sayfada. Yendim zaten sector security i ama gelmedi ondan sordum.
Sadece yenmek yetmiyor işte . Maçtan sonra rakamlarla sandık veriyorlar ya. Onda 5000 puan ve üstü Alman gerekiyor. YouTube videoları vardır. Oradan tam anlayabilirsin olayı .

Estağfurullah. Şuan güzel ilerliyorum ama arada bir paket açtığım oldu. 9999 gem yok şuan ama biriktirdiğim zaman dediğin şekilde yapacağım. Şuan elimde sağlam kartlar var. Field spell ve senkro kartlarla rakiplere zor anlar yaşatıyorum. Yusei'in Junk kartlarını kullanıyorum mesela tek turda özel çağrı ile 3 junk canavarı çağırabiliyorum. Zayıf oldukları için genellikle senkro yapıp 9 yıldızlı senkro çağırıyorum hemen. Yada 6 yıldızlı gravity warrior falan çağırıyorum. Şu anlık beni idare ediyorlar. Genellikle de 20-21 kartlık desteler kullanıyorum.
Son destede junk kartlarının synchro su için en yararlı kart var .Ur olan kart baya işine yarar .

Sen açtın mı ?
Ben açalı 1 ay oldu. 5000 üstü puan almakta sıkıntı çekiyorsan sana bir kaç taktik vereyim. Öncelikle destede kart kalmayana kadar düelloyu uzat o sana ekstra puan verir. Yapabiliyorsun 3000 üstü bir atakla maçı bitir . Özel çağrılar yaparsan daha fazla skor alırsın. İnternette bakarsan bir kaç deste örneği bulursun eğer hala yapamazsan özel mesaj at halledeyim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık