Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Yeni Shichibukai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazı için eline sağlık.
Yeni Shichibukai Shiki olması imkansız çünkü o ya öldü yada yakalandı. Hem çok yaşlı yani olmaz.
Ama benimde belki olabiir dediğim bir kişi var oda bize daha önce mangada gösterilen Crocus ile muhabbet eden eleman. Olursa oda artık aşmış deriz:)
Teşekkürler, Ama bence yakalanmış olması shiki olma ihtimalini arttırıyor. Çünki daha evvel bahsettiğim gibi ben senaryomu yakalanıp savaştan önceki isyanda tekrar kaçmış olması üzerine kuruyorum. Nitekim herkes kaçarken shiki orada beklemez zaten, Shicibukai olmadıysa bile denizlerde bir yerlerde dolaşıyor olmalı. Bu arada eğer resimdeki adam çıkarsa oda'nın artık elini öpmeye gideriz golden week'te.

Adam geçen sene shicibukai oldu, Dof ise 10 yıldır shicibukai bu yüzden doftan farklı biri olmak zorunda.
1- Kolunu kesen kişiyle ailesini katleden kişi aynı değil.
2- Bu shichibukai bir yıl önce mevkiye gelmiş.

6.seviyeden kaçan biri olabilir mi o zaman Amiral kolu kesipde denizciler onu öylece bırakmaz değil mi. Yonkoularada mensup değil büyük ihtimal baya da güçlü. Oda şu 700 üncü sayıda diğerleri ile birlikte ismini belirtmedi bile dof olaylarından sonra gözükme ihtimali var.

http://www.v-teamoku.com/One_Piece/700/13

Şu gazateyi tutan eleman olabilir.

Yeni sihiciden bir cacık olmaz.BB ID daki en güçlü suçluları yanına aldı,onlar arasında olmadığına göre çokta birşey beklemeyin :good:

Bence yeni schibukai Shiryuu. Bi kanıt ileri süremiycem ama arenadaki den den mushi de burges teachle konusurken aokiji muhabbeti geçmişti. ve teachde yanlıs hatırlamıyorsam onu shıryu gibi düşün demişti. belkide shiryuda sadece bi yere kadar bb nin tayfada takıldı. Sonra ayrıldı ve hukumetle uğraşmamak için schibukai oldu.

En guclu Shichibukai ler Kuma Mihawk Dof 3 lusuyken yanlarina 4. olur iste . Nasil Mihawk ve Dof amiral seviyesine yakinsa , oda o seviyededir. Bi' Kuma dengidir iste. Odul olarak deger bicsek , Kuma cyborg olmadan 296 ydi , su an 580 civaridir heralde. Dof 340 ti ama Law olayinada bakarsak bi 620 ederi var. Mihawk net konusamasakta 550 lik Ace'in ustudur. 610 eder sanirim. Mihawk sevmesemde durum bu. Amiraller e deger bicilse Kizaru sanirim 880 olur . Akainuda 910 diyelim. Yeni shichibukai miz 550 650 arasidir. Amiral kolu kesme vb. goreceli seyler. Amiral ile dovusup uzuv goturebilen tek adam Akainu. Bu dovusu ben Shanks ve Kurohige olati gibi goruyorum. Guc dengesine yormak yanlis yani. Ama tecrubeli ve guclu oldugu acik. Daha once gormedigimiz biri oldugundan eminim. 3 koltuktan 2 sine tanidiklarimiz getirildi. Acimasiz biri oldugu icin , bizim tayfaya muttefik olacagini sanmiyorum. Dof sonrasi baska bir shichibukai bence arc boss u olmaz. Yeni amiralle beraber olasi bir eslesmede Zoro ' nun rakibi olabilir belki ilerde . Tabi ki birsey soylemek icin daha erken ama 150 bolum icinde goreceginizi tahmin ediyorum. ( evet 3 yil yapiyor farkindayim)

Shiki çıkarsa kendimi atarım.:D Crocus ile içki içen herif Roger'ın tayfasından olabilir.Yeni shichibukai tanımadığımız biri çıkacak diye düşünüyorum.

öncelikle emegine saglık.

sonrasında vista meyve kullanıcısı degil.çiçek kılıc onun tekniginin ismi.busoshoku haki kullandıgını biliyoruz sadece.

ayrıca zephrynin kolu 10 yıl önce kesilmiş.kesen kişi seytan meyvesi gücü kullanıyormus.eger kılıc ustası olsa vurgulanırdı.özellikle seytan meyvesi gücüne sahip oldugu vurgulandı.

vede bir sene öncede shicbukai olmus,zephryde balataları yakmıs.şimdi bu adam 38 yasında amiral olmus.64 yasında kolunu kesmişler.tüm adamları ain ve binz haric ölmüş.yani bu adam yaslı zephriyi ve yanındaki iki taneyi öldürememiş. :D

bir yıl sonrada adama shicbukailik önerilmiş.e.odanın mangada çizdigi okuma sıralı listeye göre... ve sona saklanmasına bakılırsa, acıkca en güclü shicbukai olmasını bekliyorum.nasıl doflamingo sona saklandı ve ona kocaman bir yer ayrıldı.bu adamda hikayede önemli bir yere gelicek gibi.en kötü mihawk ve dofla denktir.

bilmedigimiz bambaska biri cıkıcaktır bende cok daha kuvvetli bir düsünce.ayrıca shiki vadesini doldurdu bir mermiydi e.oda sıktı bitti.roger,wb korsanlarından herhangi biri yada shiki asla hükümete calısmaz.heleki shiki,siz zayıflar rogerı yakalamıs olamazsınız deyip adam marinefordu bastı.

yani teorine saygı duymakla birlikte; shiki olma olasılıgı az.muhtemelen issho gibi bir adam cıkıcak.yinede tam bir amiral gücü beklemeyin,işte mihawk, dof ayarında bir adamdır.onlarda fırsat yakalarsa amirallerden kol alabilirler.heleki logia olmayan ve houshokusu bile olmayan meyvesiz astım hastası 64 yasında birinden fırsat buldularmı kesin alırlar.

eger siyahlasma önemliyse smokerda yapıyor.ama garp vurmadan önce, 8 dag yokedip antreman yapıyor, aradaki farkıda gözetmek lazım.yani bizim eski amiraller; eşsiz logia güclerine sahipti.gördügümüz kadarıyla isshoda eşsiz bir kenbunshokuya ve meyve gücü artısı harikulade bir kılıc ustalıgına sahip.zephry daha sıradan bir adam görüntüsünde,sengokunun bile cok özel bir meyvesi var.bunları hep gözönünde tutmak lazım.

ben marco/jozu ayarında bir adam bekliyorum ve tamamen baska birini bekliyorum.:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık