Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Evet 30 lu yaşlarda gösteriyor. Bazı arkadaşlar hep daha da güçlenerek dönmesini bekliyor lakin bu adam ;
Rocks tayfası dağıldığında 10
Roger idam edildiğinde 26 yaşındaydı.
Shanks'tan 9, Mihawk'tan 5, Doflamingo'dan 7 yaş büyük.
Bu adam yeni dünyada korsanlarla savaşırken Dofy-kun mariejois'te köle öldürme oyunu oynuyordu. 18 yaşında çocuğu olsa çocuğu şimdi Robin ile taşıt olacaktı. Kata'dan yaşlı olupta aktif dövüştüğünü gördüğümüz kişiler 2 elin parmaklarını geçmez. Ve sana söylemiyorum genel olarak söylüyorum hep bu adamın daha güçlü döneceğine, ileride tayfanın başına geçince güçleneceğine, Luffy'nin ebedi rakibi olacağına dair algı yapılıyor ama arkadaşlar bu adam 3-5 seneye Bağkur'dan emekli olacak. Daha ne potansiyeli kaldı ki ilerlemeye devam etsin Allah aşkına yapmayın...
Sözüm sana değil adı lazım değil @Miyata Ichirou ya :D
Luffy'ye rakip olur demedim ben yav :D Kata'dan yaşlı bu seride amiraller var,yonkoların yarısı çok daha yaşlı.Urouge'un 40 küsür yaşlarında güçlendiği yerde,Akainu'nun,Kuzan'ın daha güçlü döneceği yerde alt yapısı yapılan adam neden daha güçlü dönmesin.Ki adam sınırlarını zorlayabileceği savaşa girdi.Yonko olur falan zaten demiyorum güç olarak.Tüm kekte gördüğümüzden daha sağlam görünecek buna eminim.

Kid olmaz, fazla hareketli, hırslı ihtimal vermiyorum.
Teach Xebec'in yerini tutuyor, başkasına kaptırmaz yerini.
Yeni değilde junior Beyazsakal Law olur gibi. Hem gözü kk mevkisinde değil hemde bir aile babası şefkati var. Yani yoksa bepo ve diğerleri onun tayfasında niye olsun??

Böyle bişey olabilemez şartlar buna uygun deil. Sistem farkı var.
Şöyle bir örnekleme yaparsak Luffy güneş sisteminde güneş gibi tam merkezde ve acayip bir çekim gücü var. Bir çok yıldız, gezegen, uydu gök taşi artık ne varsa günes etrafında dönüp duruyor. Hikaye Ana karekter etrafında döner iyi karekterler yanında, kötüler karşında bu adam birçok insanı kendine çekiyor yani yanında çok güçlü adamlar var.Roger WB durumu oluşmaz. Artı Luffy kendinden önce kimsenin yapamadığını yapacak One piece bulacak yeni bir evren neredeyse oluşacak bu durumumda ikinci bir güneş bize lazım buda teknik olarak imkansız.Hikaye birini Luffyin yakınına bir makama oturtmaz. Adam Joy boyu bile gölgede bırakacak.

Rogerde durum iyi korsan Roger, kötü korsan Şebek, yakın dost WB, onu kovalayan iyi huylu polis memuru Garpu

yerde,Akainu'nun,Kuzan'ın daha güçlü döneceği yerde alt yapısı yapılan adam neden daha güçlü dönmesin.Ki adam sınırlarını zorlayabileceği savaşa girdi.Yonko olur falan zaten demiyorum güç olarak.Tüm kekte gördüğümüzden daha sağlam görünecek buna eminim.
Heh bende bundan bahsediyordum. Yav nerden çıkıyor bu? Tamam Rayleigh bi söz söyledi ama bu sözü herkes için argüman olarak sunamazsın ki? 20 yaşındaki Luffy ile konuşurken diyor onu. Her sakalliyi dedemiz sanmayalım. Ne anlatmaya çalışıyorum geliyorum hemen.
Potansiyel ve sınır diye kavramlar anime de de geçiyor değil mi? 50-60 yaşında kadar kaç tane ölümcül dövüşe girmislerdir kac kere arttirmislardir hakilerini. Ama bunun bir sınırı olmaz mı yav? O zaman şimdi Don chinjao, Garp falan da girsin habire güçlensinler.
Yani demek istediğim senin bu dediğine katılmıyorum. Bu saydığın adamlar çoktan potansiyelinin uç noktasına erişmişlerdir. Kata 50 yaşına girecek, amiraller 60. Bu kadar çakalın, güçlünün bulunduğu bulunduğu dünyada her amiraller de Kata da en az 30 senedir Yeni Dünya'da yonko veya en üst rütbeli denizcilerle habire savaş halinde zaten.
Tam toparlayamiyorum oruçtan :D Ama anlamışsindir sen. 50-60 yaşına kadar yeni dünyada faal takılan adamlar potansiyellerinin en uç noktasına ulaşmıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık