Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Hasır Şapka Kim?

• Konbuyu başlatan Gomugomuu
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanji Winsmoke

Jinbei geleceğini söyledi zaten onun yerini kesin olarak görüyorum ben, hatta bu arc katılması yüksek ihtimal. Tayfada bir tane de logia olsa hiç fena olmaz aslında.

Bon Chan fazlasıyla hak ediyor aslında ama Luffy hiç davet etmedi onu :D Anca filoya katılır. Law sa evet bence de katılmaz ama çok benzerlikler var. Oda bu benzerlikleri neden yapıyor merak ediyorum. Yaptığım teoriyi okusan Law neden olmasın katılabilir tayfaya diyebilirsin yani :D Law kadar olmasa da Croco yu da severim. Her şekilde Luffy nin yanında olacağı kesin bundan sonra :D
İnan bana şimdi karşılaşsalar Luffy tayfaya çağırır. Jinbei'yi çağırdı Bon-chan'ın emeği en az Jinbei kadar büyük. Yarı çıplak halde karda yürümesi. Luffy'i kurtlardan korumaya çalışması. Bir orada bir de Rosinante'de o ağlama durumuna gelmiştim.

Edit: Tabii sorun Luffy'nin Bon-chan ile karşılaşması :( Impel Down'da Bon-chan.

İnan bana şimdi karşılaşsalar Luffy tayfaya çağırır. Jinbei'yi çağırdı Bon-chan'ın emeği en az Jinbei kadar büyük. Yarı çıplak halde karda yürümesi. Luffy'i kurtlardan korumaya çalışması. Bir orada bir de Rosinante'de o ağlama durumuna gelmiştim.

Edit: Tabii sorun Luffy'nin Bon-chan ile karşılaşması :( Impel Down'da Bon-chan.
Ne var ki artık haki biliyor zehir adamdan kaçması gerekmez hem onun zehrine bağışıklığı da var Luffy girse dağıtır çıkar bence

Jinbei isteseydi Balıkadam Adasında gelirdi daha onun rolü gerçekleşmedi. Güçlü ve ciddi birinin gelmesi gerekiyor.

MDL_Roronoa

Daha önce bahssetmiştim, Ninja olmalı.

Dumanla kaybolma, Saldırıya uğradığında odunla kendini yer değiştirme vs. gibi teknikler yapmalı :/
Aniden sağda solda belirmeli, gözlem hakisiyle fark edilmeyecek teknikleri olmalı.
Mükemmel bir iz sürücü olmalı, en az 2 element kullanabilmeli.
Zoro ile sanji dalaştığında aniden araya girip Sanji'nin tekmesini diziyle, Zoronun kılııcını kunai'yle durdurmalı
Kıyafeti koyu renk olmalı ve yüzü, ağzı görünmemeli
Çok az konuşan, cool bir tavrı olmalı.

Daha önce bahssetmiştim, Ninja olmalı.

Dumanla kaybolma, Saldırıya uğradığında odunla kendini yer değiştirme vs. gibi teknikler yapmalı :/
Aniden sağda solda belirmeli, gözlem hakisiyle fark edilmeyecek teknikleri olmalı.
Mükemmel bir iz sürücü olmalı, en az 2 element kullanabilmeli.
Zoro ile sanji dalaştığında aniden araya girip Sanji'nin tekmesini diziyle, Zoronun kılııcını kunai'yle durdurmalı
Kıyafeti koyu renk olmalı ve yüzü, ağzı görünmemeli
Çok az konuşan, cool bir tavrı olmalı.
Kakashi çakması biri olsun diyorsun yani.

Trao

İmpel down da dahi kaçmalarına yardım etti. Jinbei den daha çok katkısı var bence.

Kaido ile savaşta herkes Law'ın ölmesini bekliyor. Bir şekilde Chopper ölse de Law tayfaya katılsa süper olur. Ne bileyim Kaido'nun ayağının altında falan kalsa chopper iyi olur. :)))
Şuan varya içime öküz oturdu :( Üzdün kardeş :( Evet bende Kaido arcında ölüm bekliyorum. Ee bu tayfadan olmayacağına göre tüm parmaklar Lawı işaret ediyor :( Ölürse yüreğim dağlanır, kendime gelemem yahu şuan bile düşününce elim ayağım titriyor doluyor gözlerim :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık