Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yaşlı Kid vs Shanks'ın Çocuğu

Bu Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    47
Ben Sanji'yi Zoro'dan daha çok seviyorum ilk Sanjici olarak başladım zaten seriye.. ama Zoro orta zorlukla alır yorumum abes değil. Zoro şuan King, Katakuri ve Marco'yu zaten orta zorlukla alır. Kral haki çok ciddi güç
Kral haki büyük güç ama aradaki farkı o kadar açamaz bence. Luffy'nin karşısında duran amiral gerçeği var. Sanji bu farkı genleri, hızı, ateşiyle vs kapatıyor. Çok yakın güçteler bence.

Aynen efsane.. Torunu don sai ve Lao G'nin bile kum torbası oldu. Lao G kim ? Trebol gibi sümüklünün alt elemanlarından birisi

Kid dediğin adam kimseden eğitim almadan Lord alıp kendini güvenceye almadan ihanetlere uğrayıp, İmparatorlara dişi geçirip hayatta kalmış günün sonunda da Law'la birlikte Big Mom gibi sağlam bir kayayı yıkmış birisi.

Sizin adamın en büyük başarısı Big Momın meyve kullanamayan haline kum torbası olmuş, sonrasında ölü taklidi yapan Queeni babasının genleri sayesinde yenmek :d
Kid tam bir acıların çocuğu diyorsun yani. :D

Kide ezik diyip laf edenleri bu seriyi tam anlamamış diye kabul ediyorum ben.

Bu seri en çok mücadele edenin pes etmeyinin cesur olanın ve davasına inananın elbet kazanacağı fikrini anlatıp duruyor yıllardır.

Oda bunu bilerek mi yaptı bilmiyorum ama bu seride bu anlamda hasır şapkalarin önüne geçebilecek yüksek potansiyelli en önemli karakter Kid.

Adam dayak yiye yiye geldi hep büyük kaybetti hep kaybediyor. Pes ediyor mu ? Asla

Bu hükümet yıkılacaksa Shanks gibi politika plan yapıp duran adamlarla yıkılmayacak. Olsaydı yıllardır olurdu. Kid gibi Zoro gibi gözü kara adamlar yıkacak bu hükümeti. Dinsizin hakkından imansız gelecek

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık