Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşayan En Güçlü Karakter

Eustass Kid

Roger ile denk olduğunu düşündüğümüz iki kişi vardı.Biri artık olmadığına göre bence Garp One Piece evreninin şu andaki en güçlü karakteridir.

jueJ

Gördüklerimiz arasında ya Garp ya da Shanks'tır diye düşünüyorum.
Teach'i oyun diye oynarlar.

Seri sonuna doğru değişebilir , değişmelidir de.

bhdr

Nasıl zoro, luffy ye denkse ya da bir vs de birbirlerine karşı fazla bir üstünlükleri yok gibiyse diyelim; bence rayleigh de gençliğinde roger a denkti.

Aynen.sengoku kairosekili savunmasız olanını elinden kaçıran beceriksizin teki Akainu ise yakalayıp babasının yanına gönderen kişi.Sengoku bir amiral gücünde bile değildi bence savaşta.2 sene sonra çok çabuk çökmesi de yetersizliğinin başka bir kanıtıdır sanırım.
O zaman Wb'de Ace'i koruyamadığı için beceriksiz.Zaten Luffy'nin Ace'i kurtarması Wb'nin yapamaması yetersizlğinin başka bir kanıtıdır sanırım.

senin anlama problemin bu işte.Sengoku elinden kaçırdığın için beceriksiz diyorum sen saçma sapan laf sokma çaban yüzünden beyazsakal da ace'i koruyamadığı için beceriksiz diyorsun.Adın gibi mesajlar atacaksan bir daha alıntı yapma benim yazdıklarımdan.
Adam oraya yazmış zaten senaryo gereği diye.Sevmediğiniz karakterlere laf sokmayı çok seviyorsunuz.

Koramirali tekleyen Amiralleri yerin dibine gömen deprem yumruğunu 0 mesafeden direk kafasına yiyen ve kalıp kahkaha atan BB'nin Sengokunun şokları ile yenilmesini bekliyorsan zaten ben bir daha sana cevap vermeye tenezzül etmem.

Aynen.sengoku kairosekili savunmasız olanını elinden kaçıran beceriksizin teki Akainu ise yakalayıp babasının yanına gönderen kişi.Sengoku bir amiral gücünde bile değildi bence savaşta.2 sene sonra çok çabuk çökmesi de yetersizliğinin başka bir kanıtıdır sanırım.
Vur dedik öldürdün abi hiçbir şey demiyorum ben sana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık