Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşayan En Güçlü D. Hangisidir?

Yaşayan En Güçlü D. Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    160
Dragon'u tanımıyoruz. Bu adam bu kadar gücü toplayabiliyorsa şu an en güçlü d. Odur. Evet ilerde Teach olacak ama Luffy Teach i yenecektir. Burda Luffy e sallayanları anlayamıyorum. Arkadaşım Luffy Teach kadar güçlü olabilir, Oda istese 2 tane meyve daha yedirir, Luffy Teach e tek atar. Amaç önemli olan gücü nasıl elde ettiğin, düsmanın ne kadar güçlüyse o kadar güçlü olursun. Teach son savaş için Luffy nin rakibi ,güclü olması gerekir. One Piece'i Luffy için izlemeyenleri de anlayamıyorum. Güç sevicilik yaptıgınız, dün dofcuydunuz bugün kaidocu yarin teach ci. Ama size şöyle söylim potansiyel geleceğin en güçlüsü Monkey D. Luffy

Üye silindi 6669

Şimdilik Dragondur. Teach sonrakı arc geçer Dragon'u. Bir de oy değiştirme ekleseniz iyi olur.

İki yıl öncesi için bu net Garp bana göre. Şu anda mangaka Sengoku'yla birlikte Garp'ı emekli ayağına kafasından silip geri plana atmış olabilir yoksa hala o derdim. Durum buysa Teach azana kadar Dragon, Teach azdıktan sonra Teach son arcta ve serinin finalinde Luffy olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık