Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşamak İstediğiniz Anime/Manga Evreni

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Nerede Yaşamak İsterdiniz ?

• HxH

Kullanılan: 7 13.2%
  • One Piece

Kullanılan: 22 41.5%
  • Naruto

Kullanılan: 3 5.7%
  • Dragon Ball

Kullanılan: 0 0.0%
  • FMAB

Kullanılan: 1 1.9%
  • Bleach

• Code Geass

• Kingdom

• Boku No Hero Academia

Kullanılan: 6 11.3%
  • Jujutsu Kaisen

• Hajime no Ippo

Kullanılan: 2 3.8%
  • Death Note

• One Punch Man

• Attack On Titan

• Fairy Tail

Kullanılan: 7 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    53

Silinmiş Üye

Selam. Yaşamak istediğiniz anime/manga evrenlerini merak ediyorum. Bunun sebeplerini, o evrene gittiğinizde ne yapacağınızı merak ediyorum. İlk ben başlıyorum :

Ben Hunter x Hunter'da yaşamak isterdim. Çünkü "Nen" sistemi çok karakteristik.

Öncelikle sakin, hayvancılık yapan bir köyde doğmak isterdim. Burada ailemle birlikte mutlu mesut yaşıyor olurduk. Sonra "Dark Continent"ten bir yaratık tüm köyü mahvederdi ve son anda yetişen bir avcı beni kurtarırdı. Sonra o yaratıklara nefret besleyip kıtalarını fethetme isteği doğardı içimde. Bu sırada Eren Jeager gibi yirmi-otuz tane nefret yemini eder ve beni kurtaran avcıdan beni eğitmesini isterdim. Bu sırada tabii ki "vaktim yok" gibi bahanelerle bana nen öğretmezdi. Avcı Sınavı'nı geçmek için yeterli gücü kazanmamı sağlardı sadece. Sonra amacımı tamamlamaya gidebilirdim.
Bunun için tabii ki öncelikle aşağıdaki velinimeti almam gerekir :D. Bu sınavın bir kısmında yine "Dark Continent"ten getirilmiş bir yaratık olurdu. Bu yaratığı öyle bir öldürürdüm ki herkes benden korkardı. İlk kahramanlık hikayem bu olurdu. ?

Bu kartı aldıktan sonraki geçici amacım sanırım nen öğrenene kadar kartı kaptırmamak ve hayatta kalmak olurdu. Çünkü bildiğiniz gibi avcı kartı, avcılar için namustur. Nen öğrendikten sonra gerçek Dünya'da nen tipimi öğrenemeyeceğim için Hisoka'nın nen karakteristik testini yapacağım :D. Test şu şekilde :

Çoğaltan: Basit ve kararlı insanlardır.
Dönüştürücü: Kaprisli ve yalancı insanlardır.
Efsuncu: Sinirli insanlardır.
Mütehassıs: Bağımsız ve çekici insanlardır.
İdareci: Mantıklı insanlardır.
Salgıç: Sabırsız ve detaylara dikkat etmeyen insanlardır.

Ben galiba salgıç olurdum. O yüzden öyle devam edelim hikayeme. Nen öğrendikten sonra güç, saygınlık ve arkadaş kazanmak için görevden göreve koşardım. Eğer ölmezsem ve istediklerimden yeterince olursa "Dark Continent" için araştırma grubu oluştururdum. Üyeleri ise bu arkadaşlar olurdu.

Gerisini artık bilmiyorum. Bir bakarsınız öle de bilirim, bir bakarsınız 82 Dark Continent olmuş.

Sizin de nerede yaşayacağınız merak ettiğim için yazarsanız çok iyi olur.

One Piece derim. Ama şans eseri bir logia meyvesi bulacağım. O meyve ile iş kurardım mutlu mesut yaşardım.
Meyvesiz olucaksam olmaz. Güçsüzü orda ....

One Piece derim. Ama şans eseri bir logia meyvesi bulacağım. O meyve ile iş kurardım mutlu mesut yaşardım.
Meyvesiz olucaksam olmaz. Güçsüzü orda ....
Logia'ya da gerek yok ya. Herhangi bir meyveyi yiyip en zayıf deniz denilen East Blue'da takılacaksın. Bir de denizcilerle ve hükümetle anlaşacaksın.

Tamamdır bir ömür bir şey gelmez başına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık