Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yaşamak için tek bir gününüz kaldığını bilseniz ne yapardınız?

Öncelikle aklıma takılan sorunun çıkış noktası olan filmin özetini geçelim.

Sonsuzluk ve Bir Gün

Alexander, edebiyat çevrelerince tanınan, bilinen ve sevilen usta bir yazardır. Aniden yakalandığı kurtuluşu olmayan bir hastalık, tüm hayatını gözden geçirmesine sebebiyet verecektir. Artık Alexander içine gömüldüğü bu sahil kenarındaki evi bir kenara bırakarak yeniden hayata atılmak durumundadır. Edindiği ve ediniyor olduğu tecrübelerin iç içe geçeceği bir serüvene atılır. Geçmişi hatırladıkça kendini yeniler ve kimliğini hatırlamaya başlar. Alexander, kendi ölümünün döşeğinde, yeni bir kimlik kazanmaktadır. Yunanistan'ın çıkardığı en büyük yönetmenlerden biri olan Theodoros Angelopoulos'un bol ödüllü filmi Sonsuzluk ve Bir Gün, yarıştığı sene Altın Palmiye ödülünü de kucaklamayı başarmıştı. Filmin halen karşımıza çıkan müzikleri de sinema tarihinde iz bırakmışlardı.

Gelelim soruya, yaşamak için tek bir gününüz kaldığını bilseniz ne yapardınız ? Herkes son gününü farklı şekilde değerlendireceği için ankete gerek görmedim.

En sevdiğim yemeği yer, en sevdiğim filmi izler, en sevdiklerim ile vakit geçirir ve son anlarımı gece yıldızları izleyerek geçirirdim.

Ardımda bırakacağımla ilgili bir derdim yoksa ve mücadelenin mümkün olmadığı çaresiz bir durumsa öncesinde kendi kalemimi kendim kırardım. Dayatılana biat etmek karakterime ters.
Dünyanın sonu ile ilgili eğlenceli bir film izlemek isteyen varsa tavsiye ederim ''Seeking a Friend For the End of the World''

Son düzenleme:
Kripto para cüzdanı alıp içine borsadaki kripto paraları attıktan sonra özel şifresini not edip abime veririm. Paranın cüzdandan borsaya nasıl aktarılacağını falan da abime gösteririm. Arada bir fiyatlara bakar o da ve duruma göre de bildiğimiz paraya çevirerek ihtiyacı olduğunda kullanır. Bunun dışında özel olarak yapabileceğim hiçbir şey yok. Birkaç kişiyle vedalaşırım işte. Bir de sevişsek mi forum? Ne diyorsunuz? asşfkiaslfas

Bana fark etmez ölmüşüm kalmışım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık