Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    386
Babasına hayrı olmayan evlat dilerse amiral seviyesi olsun , ben Sanji'yi güçlü olduğu için değil adamın dibi olduğu için seviyorum misal..
Konuya cevabım ise komutanlardan güçsüzdür.
Jack patates eder bu lavuğu
Reis bu şekilde Sanji'yi de gömüyon yalnız.
He diyecen ki Sanji'nin babası Zeff'tir. Aynen öyle. Ama Judge'la da kan bağı var tıpkı Yamato ve Kaido gibi. Kız adama diyor "sen benim babam değilsin" diye yani daha Kaido için Yamato'nun babası demenin alemi yok.

Yamato 28 yıl Kaido'ya hatrı sayılır bir yara verememiş.
Zoro çatıda sadece 20-30 dakikada Kaido'da kalıcı yara bıraktı.
Zoro'yu yedirmem bu konuda , denklemler Zoro>Yamato'yu gösteriyor..
Yamato Kaido'ya hasar verebilse bile vermezdi büyük ihtimal hem adamın adasında bütün ordusu orada hem kolunda patlayan bileklik

Daha birşeyini görmedik ki seviyesini ölçelim.Yıllar önce Ace ile kafa kafaya çarpışabildiğini varsayarsak en azından King ve Queen seviyelerinde olduğunu düşünebiliriz.Onlardan güçlü müdür bilemeyiz ama güçsüz değildir.

Yamato 28 yıl Kaido'ya hatrı sayılır bir yara verememiş.
Zoro çatıda sadece 20-30 dakikada Kaido'da kalıcı yara bıraktı.
Zoro'yu yedirmem bu konuda , denklemler Zoro>Yamato'yu gösteriyor..
Yamato, Zoro'dan güçlü olsa bile Zoro'yu yenemez, dövüş içinde gelişir bizimki :ehe:
Zoro'dan güçlü olabilir. Tabi Zoro kral haki kullanımını çözene kadar.
Olabilir evet, öyle bir ihtimal var. Ama her türlü Kata'yı yenen Lütfüden çok daha güçlü.

Üye silindi 7459

Reis bu şekilde Sanji'yi de gömüyon yalnız.
He diyecen ki Sanji'nin babası Zeff'tir. Aynen öyle. Ama Judge'la da kan bağı var tıpkı Yamato ve Kaido gibi. Kız adama diyor "sen benim babam değilsin" diye yani daha Kaido için Yamato'nun babası demenin alemi yok.
Aman yarabbim okuduklarım gerçek olamaz.
Sanji Judge'un can düşmanı , Judge'a kalıcı yara veren ve psikolojisini mahveden bir kişiye tapıp babasının karşısına geçip "Baba o seni tokatlayan adam benim ühğehüeğ" demediği sürece bu karşılaştırma yapılamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık