Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'da Fatihin Hakisi var mıdır?

Yamato'da Kralların Hakisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabiki var'ı seçmişim. Ne zaman niye seçtim bilmiyorum. Gerçi seçimimden şikayetçi de değilim ama Yamato'da ne gördüm de bu şıkkı işaretledim hatırlayamadım şimdi. Kaido olmadığı net de ne olduğu şaibeli. :D

Dedem sakallı. Öyleyse her sakallı dedem olmalı. Böyle bir mantık yok demek istemiştim.
Kişiler kral haki kriterlerine uyabilir. Bu kral haki çıkacağı anlamına gelmez.
Fakat kişide kral haki çıkıyor ise o kriterleri de barındırıyordur. Kıps.

Bu mantıkla mevzudan bahsediyorsun. Ancak bu sakallı mantığını uygulayan da asıl olarak sensin.

1. Seri içinde "nadiren çıkması" hariç belirtilen hiçbir kriter yok. Kral haki sahipleri çok güçlü potansiyele sahip bir de o da var evet. Ama bu potansiyellerinin ne kadarını kullanabilirler tamamen kişiye kalmış bir şey. Yani x kişisi atıyorum düşük seviyede olabilir 23 yaşındayken. Ama onda kral haki çıkabilir zira potansiyelinin ne kadarını ne zaman kullanacağı tamamen yazarın insafına kalmıştır.

Yani "güç" bir kriter değil derken bunu kast ediyorum. Zira prime haline karakterler ne zaman hangi aşamada ulaşır bu belli değil. Ulaştıklaro zaman da ise nd kadar güçli olabilirler bu da belli değil. Mesela Don Chnjao prime zamanında ne kadar güçlüydü acaba? Bilemezsin, bilemeyiz.

''Önce şizofrenlikten kurtulsun sonra konuşuruz.'' Bu şık çok cazip emme çıkacak h.haki. Son çarpışmada da vardı yoksa o denli geniş yıldırım oluşmaz(bence). Şu çarın tek seveceğim ''şeyi'' çıkarsa kaplan meyvesi olur. Onun dışında en düz manga karakterlerinden...

Var hatta bence olmama gibi bir ihtimal yok. Rocks korsanlarının en az 4 5 üyesinde fatihin hakisi varken gelecek korsanlar kralı tayfasında da en azından 3 4 kişide olması lazım. Luffy Zoro Yamato kesin gibi şimdiden Sanjide de çıkar ileride tamam başka da gerek yok.

Bıktım bu işten ben tüm yonkoularda olmasından bile şikayetçiydim çocuklarınada veriyorlar bu sefer eeee ne anlamı kaldı yakında diğer haki kullanıcılarının sayısınıda geçer kralın hakisiymiş pehh

Var hatta bence olmama gibi bir ihtimal yok. Rocks korsanlarının en az 4 5 üyesinde fatihin hakisi varken gelecek korsanlar kralı tayfasında da en azından 3 4 kişide olması lazım. Luffy Zoro Yamato kesin gibi şimdiden Sanjide de çıkar ileride tamam başka da gerek yok.
Yamato'da çıkarsa seride şu ana kadar bilinen 19 kullanıcısı olacak ki bunların bir kısmı ölü. Ben de bizim tayfada saydığın isimlerin kral hakisi taşıdığını düşünüyorum ki 4 kişi ediyorlar. Bütün serideki kullanıcıların beşte biri bizim tayfada ki dediğim gibi bazıları ölü olduğu için oran daha da yükseliyor. Keşke şu dağılımı daha düzgün yapsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık