Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Yamato tayfaya gelir mi diye düşünmekten ziyade Yamato tayfaya yakışır mı sorulmalı bence? Sonuna kadar yakışır tayfaya. Ayrıca şöyle bir durum var. Kayalar korsanlarını biliyoruz: Babalık, Kaidou, Koca Ana Kaptan Jack, Shiki falan yıldızlar karması.Tayfada bu potansiyelde olan Zoro halihazırda güçlü olan Jinbei varken birde Koca Ana kontenjanından Yamato hiç fena olmaz. Benim açımdan o potansiyel kendisinde var. Yani ileride korsanlar Kralı tayfası olacak bir tayfaya yakışacak bir ablamız kendisi benim açımdan...

Bence Yamato tayfaya katılacak. Hatta şu aşağıdaki gereklilikleri de yerine getireceğini düşünüyorum. Hikaye için küçük bir spoiler bile olabilir.

2.Nami = Robin
  • İkisi de tayfaya başlangıçta geçici olarak katıldı.
  • İkisi de Luffy'nin şapkasını kafalarına taktı.
  • İkisi de kurtarıldıktan sonra tayfaya kalıcı geldi.
  • İkisinin de anneleri öldürüldü. (Arlong-Bellmere , Olvia-Buster Call)
  • İkisinin de hayalleri keşif içerir, Nami haritası için Dünya'nın keşfi - Robin Kayıp yüzyıl için tarihin keşfi.
X Gelecek Kadın Üye (2): Görüldüğü üzere bu sıra takip edildiğinde tayfaya katılacak sıradaki üye bir 'Kadın' olacaktır. Gene, katılacak üyenin diğer kadın üyeler ile bir kaç ortak durumunun olması gerekecektir.

-Tayfaya geçici katılacak,
-Luffy'nin şapkasını takacak,
-Luffy ve tayfa tarafından kurtarılacak,
-Annesi geçmişte öldürülmüş olacak.
-Çocukluğunda 'kötü' olarak bilinecek (Nami: Cadı, Robin: Şeytan Çocuk)
2- Tema: Hükümeti kullanarak kötülük yapmak (2. kadın)
  • Arlong denizcilere rüşvet vererek kötülüklerini örtmüştür. /Nami
  • Crocodile Shichibukai ünvanını kullanarak kötülüklerini örtmüştür. /Robin

Yalnız Yamato gelirse bizim tayfa seri sonu tam Xebec’in tayfa gibi olur. Luffy-Zoro-Yamato-Sanji... İlk dörtlü böyle olur sonra da Usopp-Jinbe-Nami mis gibi oldu be...:a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık