Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Bence düşmanlık yapacak özelliği de yok bu arada, kız yalnızlıktan olsa gerek bulduğu günlükte okuduğu mükemmel karaktere aşık olup onu idolü olarak belirlemiş ve kendince bir rol yapma oyunu oynuyor, irrite etmiyor şahsen beni.
Kızın tüm hayatı boyunca büyük ihtimalle babasının tayfası dışında çok az kişi gördüğünü düşürsek bana normal geliyor. Özgürlüğü hiç tatmamış biri ona özgürlüğü gösteren kişiyi benimsiyo. Yamatonun hayali yok deniyo ama farklı bir şekilde luffy gibi özgür olmak istiyo. Sadece özgürlüğü kavrama şekli farklı. Luffy özgürlük=KK derken Yamato özgürlük=Oden diyo

Yamato tayfaya katılsın diye yaratılmış bir karakter olabilir.

Momo veya Hiyori günlüğü okur tayfaya katılır, en kötü kınlardan biri Wano'yu temsilen Laughtale'e kadar tayfaya eşlik edecek diyordum. Çünkü Wano'nun tarihi açısından Laughtale önemli ancak Oden bunu günlüğünde yazmamış.

Hiyori pek tayfaya uymuyor. Momo daha özel ve Oda'nın sevdiği komedi(!)ye sahip. Ancak o da ülkeyi yönetecek. Bu yüzden Oda Yamato diye bir karakter yaratmış olabilir. Oden'e bağlılığından dolayı Wano tarihine ve Momo'ya bağlı kalacaktır. Wano tarihini öğrenip Momo'ya anlatacaktır. Tabi diğer ihtimaller de hala geçerliliğini koruyor.

Aynı şekilde Minklerin de bu tarihte yeri var. Ancak Inu ve Neko da bunu tam olarak bilmiyorlar. Bu yüzden bir Mink de tayfaya Laughtale'e kadar eşlik edecektir. Bu da Carrot-Dono olacak tabi.

Son düzenleme:
Tayfaya katıldığı gün tayfanın kalitesini düşürecek bomboş bir karakter. Diğer hasır şapkalarla kıyaslandığı zaman ne düzgün bir hedefi var ne de düzgün bir kişiliği var. Fangirl.

katılsın istiyorum ve katılacağına da oldukça ihtimal veriyorum. tayfadakilerin hepsi -jimbei hariç- hayalleri, tutkuları, hayatı yaşama arzuları olan insanlar. yamato oldukça tutkulu ve cesur bir karakter. luffy onu tayfaya alacak bence. muhtemelen başta robin'in katılması gibi ondan biraz çekinirler ama luffy'ye de güvenirler sonuçta. kaldı ki yamato'yu wano halkı orada barındırmaz. kelepçeleri olmasaydı da zaten kendisi çoktan kaçmıştı. şu an gideceği bir yer yok.

günlük konusuna gelince,.. luffy o günlüğü asla istemeyecek. diğerleri de. yamato o günlüğü muhtemelen momonosuke'ye verecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık