Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
muhtemelen kaidonun hikayesi işlenir, yamato da anlatılır, yamatonun çocukluğunu filan görürüz. Bu arada zoro da kaido'nun oğlu çıkabilir. sonrasında yamato geçici olarak da olsa tayfaya katılır benim tahminimce.

1-)Carrot isteriz
2-)Serinin bu aşamasında yeni üye eğreti olacaktır bence 1-2 arc max bekliyor herkes final öncesi.
3-)Daha derin bir üye lazım Oden v2/kötüsü değil bence. (severim karakteri orası ayrı)
4-)Gelse hangi göreve nail olacak gemide onu da bilmiyorum. Zaten usopp var etrafta boş yapan. Her arc 1 tane atış yapıyor zaten güya sniper (burayı sonra detaylandırırız)

Ancak momoyu öldürürse katılmak için başka sebebe ihtiyacı olmaz en azından benim için. En azından hem seriye hem de babasına bir hayrı dokunur :)

Üye silindi 1004

Carrot'un olmadığı pozda Yamato'nun işi ne. Tüm minkler başka yerde savaşırken. Carrot bizimkilerle.
Carrot gibi seksi bir bomba dururken ben Yamato’yu napıyım zaten?

Luffy, Momo'yu koru emrini verdi. ;) Kaptanın emri...
Luffy gidip, Law, Carrot ve Kid’e de emir veriyor. Onların da mı kaptanı? ;)

Bunu okuduktan sonra istemeyen kalmaz. :good:
Ayrı bi konu o ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
ya neyini gördükte geliyor tayfaya aaa kelepçemi kopardıdnız artık sizinleyimmi dicek vivinin ülkesini kurtarıp onlarca güçlü insanı yendiler ayy ben prensesim diyip gelmedi :d
Çünkü ülkesini seviyordu ve başka varisi yoktu. Babasını da seviyordu Yamato'nun aksine.

Yamato gel ben denize götür dedi direkt. Gelmeyebilir tayfaya ama hiç sebep yok da değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık